Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania i degustacje w Krakowie
#11
Doskonale Big Grin
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#12
tomash napisał(a):Doskonale Big Grin

Zaradzone Smile Domniemam, że się domyśliłeś.
Odpowiedz
#13
Z powodu na szybkie terminy jeszcze nie udało mi się pojawić ale na pewno się wybieram na kolejne spotkanie , które ma się odbyć w grudniu. Mama nadzieję że tym razem uda się zaplanować jakieś zakupy wspólne kilku flaszek , ale na razie czekamy na jakiś konkretny termin . Fajnie będzie się spotykać regularnie przy ciekawych butelkach i w miłym gronie gdzie bez spiny można pogadać na temat whisky, zakupionych butelekach i na inne rózne tematy. A mam nadzieję że tak będzie Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#14
morgan82 napisał(a):zakupionych butelekach
obyśmy ten etap ogarnęli, to już będzie naprawdę spoko Wink Też czekam na datę grudniową i oby do zobaczenia Big Grin
Odpowiedz
#15
Bartek napisał(a):Lukus fajna inicjatywa, trzymam kciuki za rozkręcenie się Waszych spotkań i rosnący poziom głównych bohaterów ;-) Dawaj znać w tym wątku jak Wam idzie i kiedy kolejne planowane spotkania.

Mała relacja po kilku miesiącach; dotarliśmy do etapu, gdzie wykrystalizowała się stała, kilkunastoosobowa grupa, docelowo ogarnęliśmy przyjazne nam miejsce do przeprowadzania degustacji i przeszliśmy na formułę comiesięcznych spotkań, zaplanowanych z rozsądnym wyprzedzeniem. Też na 2 tygodnie przed planowaną datą kolejnego spotkania mamy już ogarnięte butle, gdzie line up stworzą: Macallan 7 Maxxium Import, Talisker 8 DSR 2018, Springbank 9 Local Barley i Longrow 11Pinot Noir 2019. Dodatkowo mała wymiana sampli na spotkaniu, także idziemy powoli w dobrym kierunku Smile
Odpowiedz
#16
Kiedy spotkanie?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#17
lukus napisał(a):
Bartek napisał(a):Lukus fajna inicjatywa, trzymam kciuki za rozkręcenie się Waszych spotkań i rosnący poziom głównych bohaterów ;-) Dawaj znać w tym wątku jak Wam idzie i kiedy kolejne planowane spotkania.

Mała relacja po kilku miesiącach; dotarliśmy do etapu, gdzie wykrystalizowała się stała, kilkunastoosobowa grupa, docelowo ogarnęliśmy przyjazne nam miejsce do przeprowadzania degustacji i przeszliśmy na formułę comiesięcznych spotkań, zaplanowanych z rozsądnym wyprzedzeniem. Też na 2 tygodnie przed planowaną datą kolejnego spotkania mamy już ogarnięte butle, gdzie line up stworzą: Macallan 7 Maxxium Import, Talisker 8 DSR 2018, Springbank 9 Local Barley i Longrow 11Pinot Noir 2019. Dodatkowo mała wymiana sampli na spotkaniu, także idziemy powoli w dobrym kierunku Smile

Czy mógłbyś napisać trochę więcej o tych spotkaniach?
Ja jestem dopiero początkujący, te butelki to trochę za dużo jak na moje finanse i doświadczenie. Czy zawsze pijecie coś z wyższej półki?
Odpowiedz
#18
Cytat: Czy mógłbyś napisać trochę więcej o tych spotkaniach?
Ja jestem dopiero początkujący, te butelki to trochę za dużo jak na moje finanse i doświadczenie. Czy zawsze pijecie coś z wyższej półki?

wysłałem pw Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości