Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky w nagrodę za staż pracy
#1
Cześć

To mój pierwszy post na forum, więc się przywitam i od razu zwracam z prośbą o pomoc :)

Mamy w pracy taką tradycję, że każdy dostaje na rocznicę pracy butelkę whisky. Do tej pory były to coraz większe litrażowo butelki Jacka Danielsa. Nie pytajcie proszę :) ktoś to kiedyś wymyślił i było proste do zrobienia. Firma działa na rynku coraz dłużej i są przypadki ludzi, którzy pracują już dość długo i po prostu, nie ma już większych butelek JD :)
Dziewczyny, które się tym zajmują poprosiły o pomoc, czy nie miałbym jakiegoś pomysłu co można sprezentować komuś na 6tą rocznicę (i potencjalnie na kolejne). Moją pierwszą myślą było Port Charlotte 5 i później kolejne. Jednak są to butelki, które stosunkowo ciężko kupić.

Moje pytanie brzmi: czy znacie jakąś sensowną cenowo serię, która jest w miarę dostępna na rynku a jednocześnie mogłaby być wyrazem uznania.
Odpowiedz
#2
Glenfarclas? Bardzo szerokie spektrum wiekowe (kolejno edycje 8, 10, 12, 15, 17, 18, 21, 25 i 30 letnie, a potem edycje vintage) sprawią, że nieprędko zabraknie możliwości. Wink Aczkolwiek po 7-8 latach cena zacznie znacząco iść w górę.
Odpowiedz
#3
zdecydowanie wlasnie vintage (rocznikowe) bym sugerowal. fajnie przeciez, jesli ktos dostanie whisky destylowana w roku, w ktorym zaczal prace. na konkretnej destylarni raczej bym sie nie opieral, a na budzecie.
np. na 10-cio lecie wpisujemy w wyszukiwarce sklepu "2008" i mamy do wyboru 10 butelek w cenie od 160-1020zl (ja na szybko z http://www.bestwhiskymarket.com)
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#4
Dzięki za sugestie. Pomysł z rokiem startu wydaje mi się bardzo adekwatny i stosunkowo prosty do realizacji. Zawsze można powiedzieć dostawcy, że potrzeba butelki z roku X w cenie takiej i takiej.

Dzięki wielkie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości