Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bestwhiskymarket.com
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin kolega trzymajtusie.... dawno tak się nie uśmiałem... no comments
Odpowiedz
Nie chciałem być zabawny, z natury gbur jestem. Pomysłu nie mam dobrego, każdy dobry, byle nie robić replik innych, nawet jeśli replika wygląda best. Wyrazów wiele, perfekcyjna, dobra, najlepsza, najciekawsza, najsmaczniejsza itd. Pawła propozycja wygląda ciekawie i znajomo dla tego forum tastewhiskymarket.com
Odpowiedz
Zapewniam , że wymyslając tę nazwę przez myśl mi nie przeszło kopiowanie nazwy forum... to chore jakieś... Cokolwiek bym nie wymyślił zawsze można by do czegoś podpiąć. Poza tym Wiktor jakoś nic mi nigdy na ten temat nie powiedział więc nie rozumiem o co Ci chodzi? ... i zamiast marudzić to może na jakąś dobrą flachę byś się skusił ? Wink
Odpowiedz
BDW: jesli np. zarejestrowano "starka" jak zastrzezony znak towarowy, czemu nikt nie zarejestrowal "whisky"? albo "best"? :mrgreen:

edit - zeby bylo w temacie: jakos nigdy BWM nie kojarzyl mi sie z BOW :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
Hazelburn napisał(a):że wymyslając tę nazwę przez myśl mi nie przeszło kopiowanie nazwy forum... to chore jakieś...
Pewnie tak było, tych forum jest tyle, że kolega nawet nie wiedział, że takie forum istnieje. Z mojej strony to ostatni post w temacie, co złego to nie ja, ale zawsze co w głowie to na języku, zamiast buru, buru za plecami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości