Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Butelki warte polecenia ze średniej półki cenowej
#21
"GD 1995 - 486 zł," - a za tyle warto ? w sumie to około 110 euro. Może warto dołożyć te 30-40 euro i wybrać coś lepszego ?
Odpowiedz
#22
Tak się zastanawiam czy warto akurat tego Glendronacha. Pytanie: czy ktoś go będzie samplował ?
Odpowiedz
#23
Neptune napisał(a):A żeby puścić jakiś przykład, to myślę że obecna promocyjna cena w M&P za SC Glendronacha 95 - 480zl - to właśnie w dzisiejszych szalonych czasach dobra relacja cena/jakość i chyba ostatnia okazja do dostania GD z lat 90 za okolice 110€.
Odpowiedz
#24
kraks napisał(a):
Neptune napisał(a):A żeby puścić jakiś przykład, to myślę że obecna promocyjna cena w M&P za SC Glendronacha 95 - 480zl - to właśnie w dzisiejszych szalonych czasach dobra relacja cena/jakość i chyba ostatnia okazja do dostania GD z lat 90 za okolice 110€.


Hej! Widziałem wypowiedź Neptuna i bardzo sobie ją cenię. Jednak chodzi mi o coś innego. Neptune też pisał - że nie jest to jakiś rewelacyjny cask tego Glendronacha. Stąd pytanie czy warto te 110 euro wydać w ten sposób czy nie lepiej dołożyć 30-40 euro i kupić - coś lepszego? Choćby pewny cask do Glendronacha.

Najlepiej pewnie byłoby spróbować - stąd pytanie czy ktoś to będzie samplował ?
Odpowiedz
#25
był już samplowany kiedyś w podobnej cenie - preorder był tani: viewtopic.php?f=14&t=728
nie sądzę więc by zszedł znów bo wiele osób go miało (dwie butelki zeszły) a jakość była raczej średnia choć widzę, że wielu osobom nawet zasmakował - oceny 88-90.
Odpowiedz
#26
http://lubiewhisky.pl/2016/03/whisky-10 ... -1995.html
Odpowiedz
#27
Odebralem wczoraj tego Glendronacha 1995. Kolor wyglada obiecujaco Smile
Odpowiedz
#28
kraks napisał(a):Odebralem wczoraj tego Glendronacha 1995. Kolor wyglada obiecujaco Smile


Hej! Jakieś plany co do butelki? Otwierasz? Zostawiasz ?
Odpowiedz
#29
Nie wiem jeszcze. Kupilem tez inne bardziej podstawowe butelki np Glenfarclas 15yo, więc poki co zajme sie nimi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości