Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką Whisky kupić
#11
Czyli najlepiej zamawiać online?
Odpowiedz
#12
Marcin90009 napisał(a):Czyli najlepiej zamawiać online?
Na odległość - bez macania butelki?! Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Odpowiedz
#13
Marcin90009 napisał(a):Czyli najlepiej zamawiać online?
zdecydowanie tak. wersje podstawowe mozna jeszcze w dyskontach/sieciowkach tanio kupic, ale nie mam doswiadczenia.
tu trwa dyskusja: viewtopic.php?f=5&t=4&p=46143#p46143
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#14
Co sądzicie o whisky "THE DALMORE 12Y"
Ktoś pił opłaca się kupić na początek, butelka mnie zachęca Smile
Odpowiedz
#15
Zamiast kupowac cala butle, wejdz do dzialu sample i wybierz sobie 10 różnych. Poznasz po tym swoje smaki
Odpowiedz
#16
Marcin 90009,
Koledzy z forum dobrze doradzają. Zamów kilka (naście) sampli podstawek i będziesz mniej więcej wiedział czego szukasz. Jeżeli będziesz patrzył na ładne butelki (Dalmore 12) to nigdy nie napijesz się dobrej whisky.
Odpowiedz
#17
Marcin90009 napisał(a):Co sądzicie o whisky "THE DALMORE 12Y"
Ktoś pił opłaca się kupić na początek, butelka mnie zachęca Smile

Podoba Ci się Dalmore? Wszyscy doradzają sample ale mimo to fajnie byłoby mieć tę butelkę na półce? Kup ją. Sprawi Ci radość, sampel tego nie odda. Jeszcze masz czas na znalezienie swoich smaków, które i tak beda sie zmieniać z czasem. Spokojnie, wrocisz tu prędzej czy pózniej po 50ml dobrej whisky w cenie tego Dalmora Wink :mrgreen:
Odpowiedz
#18
mam kilka takich flaszek ze srebrnymi rogami, z kazdej ubylo okolo 50ml i kazda z nich (prawie pelna oczywiscie) zamienil bym chetnie na sampla 50ml czegos dobrego.

edit:
fotke zrobilem, aby bardziej obrazowo ostrzec poczatkujacych milosnikow whisky, bo wiele razy o tym pisalem.
mam nadzieje, ze widac warstwe kurzu na butelkach.
zgromadzilem dobrze ponad setke takich butelek-wynalazkow i nie wiem, co teraz z tym zrobic Sad
[Obrazek: 41050b83d2436ad9gen.jpg]
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#19
Piękny kurz Smile Czyli masz baterię takich SAMPLI na bogato, w pełnym wymiarze objętościowym Smile
Odpowiedz
#20
Pawle takie ładne butelki powinny stać w oświetlonej witrynie, a nie zakurzone w piwnicy. Na fejsbuku zbyt wielu lajków byś nie dostał za to zdjęcie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości