Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GlenDronach
I jak, skusiłeś się na coś? Czy pozostałeś niewzruszony? :mrgreen:
Odpowiedz
Qbik napisał(a):I jak, skusiłeś się na coś? Czy pozostałeś niewzruszony? :mrgreen:

nic nie kupiłem. Przy batchu 16 tylko obserwuje Smile
Odpowiedz
Czy ktoś mi wytłumaczy ten fenomen? Jakim cudem wymiata ze sklepu cały batch 16, skoro poprzednie batche można kupić taniej, często bezpieczniej (butelki były już degustowane i posiadają stosowne opinie) ?
Już nie mówię, że w cenach nowości z nowego batcha można na aukcjach kupić prawdziwe perełki z batchów poprzednich. Kto to kupuje?
Odpowiedz
Też tego fenomenu nie ogarniam, ale z każdym kolejnym batchem jest coraz większa masakra. Tym bardziej dziwi mnie to, że wcale te GD nie schodzą na aukcjach w jakichś kosmicznych cenach, a wręcz bywa, że ich ceny kręcą się wokół wyjściowych. Mogłem mieć sporo tych butli z whiskyandwines i mom, bo w obu przypadkach trafiłem na moment, kiedy były dostępne, dla fanu powrzucałem je do koszyka, przeszedłem do płatności i właśnie uwzględniając tę masakrę cenową stwierdziłem, że dam sobie spokój. Z punktu widzenia czasu, oczywiście, że kiedyś się okaże, że te ceny były okazyjne, jednak na dziś przy takiej polityce cenowej, ja pasuję.

BTW, jak ktoś ma parcie to niech wbija teraz na rmw, właśnie je wrzucili Wink
Odpowiedz
Czy ktoś moze jest w posiadaniu otwartej butelki (Batch 16):
https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... onach-1989
I chciałby sprzedać/wymienić się na sampla?
Odpowiedz
Mogę się mylić, ale chyba nikt nie ma nawet zamkniętej...
Odpowiedz
Mają skitrane po szafach ale cicho siedzą Wink Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości