Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamazaki malt 18
#1
Mam na wymianę na jednostki Yamazaki 18
https://sklep-domwhisky.pl/product-pol- ... -0-7l.html
nie jestem smakoszem, proszę o poważne propozycje
Odpowiedz
#2
Cześć
Spoko ale nie kieruj się cena w domu whisky bo tam mają ceny z innej planety delikatnie mówiąc,a bylo to już walkowane na forum setki razy.
Bo przy zdrowych zmysłach nikt Ci za tą butelkę tyle nie da.
Masz tutaj linka do whisky base i sam zobacz że dom whisky jest najdroższym sklepem z listy dostępnych
https://www.whiskybase.com/whisky/5555/ ... 8-year-old
Odpowiedz
#3
Przydałoby się jakieś forumowe faq czy poradnik dla początkujących, jestem tu nowy i też uważałem wcześniej dom whisky za defaultowy sklep.
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#4
Bez przesady z tym Domem Whisky, sklep jak sklep, ceny są raz wyższe raz niższe, zależy na co i kiedy. Nie ma chyba sklepu który stale ma najniższe ceny ze i to na wszystko..
Zdarzało mi się tam kupić coś w bardzo okazyjnej cenie, i po prostu była to najlepsza cena (a, że tak powiem: z nie jednego sklepu whisky kupowałem Wink )
Odpowiedz
#5
[quote="FinestCask
Zdarzało mi się tam kupić coś w bardzo okazyjnej cenie, i po prostu była to najlepsza cena (a, że tak powiem: z nie jednego sklepu whisky kupowałem ;) )[/quote]
Jeśli chodzi o podstawki to zapewne masz rację ale łycha bardziej unikalna , poszukiwana przez nas to już zupełnie inna bajka . Nawet Lions nie jest tak pazerny choć skrupułów w łupieniu naszych kieszeni to on nie ma . Popatrz sobie kolego na aukcje i ceny na nich , przelicz na złote , potem razy 2,5 i będziesz miał ceny z Domu Whisky .
Czasami jak uda się kupić taniej to razy 3 .
Odpowiedz
#6
Cytat:Bez przesady z tym Domem Whisky, sklep jak sklep, ceny są raz wyższe raz niższe, zależy na co i kiedy. Nie ma chyba sklepu który stale ma najniższe ceny ze i to na wszystko..
Zdarzało mi się tam kupić coś w bardzo okazyjnej cenie, i po prostu była to najlepsza cena (a, że tak powiem: z nie jednego sklepu whisky kupowałem Wink )

Ten sklep to temat na dłuższą dyskusję. Generalnie Adam ma całkowitą rację w tym co napisał powyżej. Oprócz tego że sklep ma dość duży wybór, nic pozytywnego więcej sobą nie prezentuje. Bar z whisky i coroczny festiwal pomijam.
Ceny z dupy, możliwość negocjacji przy większych zakupach żadna. Jedyne co czasami dołożą to ich kieliszek.. jeśli ktoś wie ile bierze fabryka z nadrukiem przy tak dużych zamówieniach jak oni.. to wie ile jest wart taki kieliszek w rzeczywistości.
Odrębną sprawą jest to gdzie robią zakupy i po jakich cenach, ale o tym już ma pojęcie niewiele osób.

Podsumowując szkoda drążyć teamtu o tym sklepie, bo i po co..
Odpowiedz
#7
No dokładnie, ja mówię o cenach tych butelek, które są dość szeroko dostępne w Polsce w sklepach, bo w takim kontekście 'forumowe faq czy poradnik dla początkujących' pytał kolega tomash. A w kontekście podstawowych wypustów to nie ma co demonizować Domu Whisky. Co do droższych, rzadszych butelek to wiadomo że to inna bajka, zwłaszcza że ich dostępność od razu wymusza poszukiwania na szerszym rynku, szukania okazji, bo tu już i kilka procent różnicy w cenie ma znaczenie.
No i tu już wchodzę w grę również aukcje, co już zupełnie odbiega od rozmowy porównującej sklepy..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości