Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humor - nie tylko o whisky
#31
to może jednak to owca była a nie krowa :lol:
#32
:lol: :lol: :lol:
#33
A moze to byl byk :lol: :lol: :lol:
#34
Tak jeszcze niktóre kawały ok, ale tego typu świadczą tylko o debiliźmie piszącego.
ps. Rafał na jakiej zasadzie są aktywowame konta nowych uzytkowników ? Może w jakis sposób można bybyło zrobić selekcję takich kont ?
Rozumię że to forum jest otwarte i takie powinno być. ( ale przede wszystkim dla osób związanych z tematyką whisky ) a nie ludzi zakładających konta w takim gównianym celu .
"coco jambo i do przodu"
#35
Konrad, aktywacji kont nie ma ...
I moim zdaniem bez sensu aby było, bo trzeba byłoby robić wywiad po co ktoś zakłada .... w takim wypadku taka osoba, bo nei są to boty i tak by napisała, że jest miłośnikiem whisky i chce się udzielać i balblabla, dodałaby 5-10 postów a później umieściła linki w podpisie.
Odkąd marketing w necie jest obsługiwany przez ludzi to tylko i wyłącznie można interweniować po fakcie. Po prostu. Z reguły jest jakiś zbiór agencji reklamowych, jak będą widzieć, że nic tu nie zdziałają to wywalą forum z bazy stron gdzie można się reklamować.
#36
AAAa to w taki razie będziemy reagować jak najszybciej sie da . I mam nadzieje że im sie to szybko znudzi Smile
"coco jambo i do przodu"
#37
Bartoszku, po to jest nas trzech, żebyśmy starali się robić dobrą robotę 24h. Jak kogoś nie ma, jest inny.

Ja tego kawału nie przeczytałem i tylko odpisałem, że nie pozwolę na taką formę reklamy. Dopiero jak Konrad napisał, że kawał to przegięcie to wróciłęm się i go przeczytałem. Jestem w pracy i nie zawsze czytam wszystko od deski do deski. Po to są też użytkownicy i mają możliwość "zgłoszenia postu" Z prawej strony postu jest Wykrzyknik - takie posty wrzucają się do panelu i my mamy info, że ktoś to zgłosił, bo narusza regulamin lub jest nieetyczne. Wtedy możemy interweniować. Ja generalnie czytam WSZYSTKO, na razie jeszcze wyrabiam Smile
#38
Ja nie mam absolutnie nawet najmniejszych pretensji do ciebie adminku, ani do nikogo z szefostwa forum.. jak chodzi o treść kawału też bym się nie czepiał.. ale gdyby ona się nie pojawiła na tym FORUM :evil:
Cenzura czy selekcja to rzecz absolutnie nie wskazana dla nowych i starych forumowiczów, ale jak ktoś leci w CHU...A to uważa, że reakcja może być tylko jedna i natychmiastowa :evil:
#39
Musimy zatem wszyscy pilnować, żeby takowe wpisy możliwie jak najszybciej zgłaszać w celu ich usunięcia. Działać tak, żeby umieszczanie takich wpisów dla tych osób oznaczało jedynie stratę czasu. To chyba jedyne co możemy zrobić.
#40
- Wydaje mi się, że jesteś pijany…
- Nie!
- Co nie?!
- Nie wydaje ci się...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości