Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych
#21
Witam wszystkich serdecznie
Mam na imię Mariusz i od przeszło dwóch lat interesuję się whisky. Za najprzyjemniejsze uważam poznawanie i odkrywanie coraz to nowszych butelek Smile
Odpowiedz
#22
mariusz123 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie
Mam na imię Mariusz i od przeszło dwóch lat interesuję się whisky. Za najprzyjemniejsze uważam poznawanie i odkrywanie coraz to nowszych butelek Smile

WItamy, witamy. Cieszę się, że też Warszawa, może będzie łatwiej samplować. Tongue

Co do odkrywania butelek, to ja niestety nie mam żadnych przykrytych... Smile
Odpowiedz
#23
Nigdy nic nie wiadomo… Radzę przeszukać cały dom, być może w którymś z kątów lub za szafą znajdzie się butelka czekająca na odkrycie Smile
Odpowiedz
#24
Serdecznie witamy, fajnie, że się zarejestrowałeś. Mariusza poznałem już osobiście, dzięki niemu będę wiedział co to zacne Taliskery oraz jeden z batchy Abunad'h Smile
Wkrótce również poznam smak Japonii dzięki niemu hehehhe.
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#25
siema Mariusz Smile
Odpowiedz
#26
Witaj Mariusz Big Grin
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#27
Witaj. Jak wspomniałem wcześniej - im więcej nas, tym lepiej :mrgreen:
Odpowiedz
#28
hej witam Mam na imie Mateusz i interesuje mnie czy zamieszczanie butelek ktorych bym sie pozbył ze swojej kolekcji jest nie zgodne z regulaminem???
Odpowiedz
#29
Napisz co masz i ile za to chcesz w odpowiednim dziale, poza tym "witamy" Smile
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#30
Witam.
Jestem Edd (Kamil) i od 7 lat sprzedaję whisky i inne alkohole. Lubię się napić czegoś dobrego, ale do tej pory mało spróbowałem, więcej w tym chęci, niż zasobnego portfela Smile Póki co mam za sobą: Lagavulin 16y (ulubiona), Laphroaig 10y, Isle of Jura 10y, The Glenlivet 12y, Cardhu 12y, Cragganmore 12y, Glenmorangie 10y, Lasanta, Quinta Ruban, Nectar d'Or, Glenfiddich 12y, Knockando 12y; o blendach, amerykanach i o tym, co tam "liznąłem" i w zasadzie zapomniałem nie wspomnę. Przyznacie - mizerny zestaw, same podstawki, wszystko oficjalne.
W tym momencie działam na 2 forach o whisky, a, jako że lubię ten temat, stwierdziłem, że powolutku trzeba przejść do działania - póki wątroba cała Smile Na pewno nie raz skuszę się na jakiś sampling, by móc spróbować wreszcie czegoś lepszego, tym bardziej, że nadal handluję tym boskim ( Smile ) towarem i kilka pozycji co najmniej z oferty mojego sklepu z chęcią bym napoczął...
No i jeszcze jedno - wolniutko, ale systematycznie zbieram też mini, tyle że cholerstwa nie ruszam, żeby nie kusiło...
To jak - przyjmujecie mnie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości