Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych
#11
Wstyd się przyznać ale ja swojego 12 letniego syna już w to wkręciłem Smile Broń Boże w picie !!! Wie natomiast co to jest zapach torfu hehehehe.
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#12
Witam wszystkich,

Zaprosił mnie tutaj szef tego forum Smile Mam nadzieję, że tutaj będzie bardziej luźno niż na innym wiadomym forum ....

Mam 36 lat i piję Single Malty od dobrych kilku lat. Wiele już posmakowałem ale wiele jeszcze przede mną. Nie ukrywam, że whisky to moja pasja i wiążę z nią plany na przyszłość ale o tym na razie cicho sza żeby nie zapeszyćSmile

Mam nadzieję, że będzie nam tu się sympatycznie i rzeczowo rozmawiało.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
siemasz Hazelburn :mrgreen:
Odpowiedz
#14
Hazelburn napisał(a):Witam wszystkich,

Zaprosił mnie tutaj szef tego forum Smile Mam nadzieję, że tutaj będzie bardziej luźno niż na innym wiadomym forum ....

Mam 36 lat i piję Single Malty od dobrych kilku lat. Wiele już posmakowałem ale wiele jeszcze przede mną. Nie ukrywam, że whisky to moja pasja i wiążę z nią plany na przyszłość ale o tym na razie cicho sza żeby nie zapeszyćSmile

Mam nadzieję, że będzie nam tu się sympatycznie i rzeczowo rozmawiało.

Pozdrawiam

Cieszę się, że skorzystałeś zaproszenia. Mam nadzieję, że się rozwiniemy i będzie sympatyczna atmosfera. W sumie wątek do powitań, a ja nie napisałem nic o sobie, więc przy tej okazji z tego skorzystam.
Ja mam 30 lat i od około 5 lat degustuję, interesuję się tematem whisky. Też skupiam się na SM głównie, chyba jak wszyscy, ale staram się poszerzać wiedzę w każdej płaszczyźnie. Jeśli chodzi o przyszłość, to raczej nie wiążę z whisky nic więcej niż hobby, ale kto wie Smile Od forum się zaczęło.

Jeszcze raz napiszę, że mam nadzieję o rozrośnięcie się troszkę, aby to coś nie umarło i o to, że będzie tu całkiem fajna atmosfera, szczególnie dla raczkujących w temacie, aby się nie zrażali.
Odpowiedz
#15
Witamy na forum! Bardzo dobrze że wpadłeś, im więcej nas, tym lepiej. Big Grin
Odpowiedz
#16
Witamy serdecznie, im więcej nas tym lepiej Smile
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#17
Cześć wszystkim
Nie zauważyłem wcześniej tego wątku, więc się może przedstawię. Imię jak w nazwa użytkownika, mam 31 lat. Okupuje północno-zachodnie tereny naszego kraju. Jeśli brać dosłownie "granicę na Odrze i Nysie" to mieszkam już w Niemczech, a tak naprawdę to jakieś 5 km od granicy. Przygodę z SM zacząłem całkiem niedawno bo w lutym, po tym jak standardowych zakupach chemii gospodarczej w niemieckim Kauflandzie w promocji kupiłem Loch Lomond i Glen Grant. Wcześniej piłem wszystko i zamierzam dalej pić inne alkohole.
Loch Lomond poszło na pierwszy ogień i chyba tylko dzięki temu, że żaden akohol mi nie straszny nie zraziłem się (kto pił Locha ten wie o czym mówię). Za to pierwszy kontakt z GG to było to.
Przez bliskość do granicy, a także podróże do przygranicznych sklepów, często będę pewnie kupiwał całe flaszki, którymi będę chciał się podzielić.
Odpowiedz
#18
Witaj Hazelburn fajnie ze wpadles Big Grin
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#19
larky napisał(a):Wstyd się przyznać ale ja swojego 12 letniego syna już w to wkręciłem Smile Broń Boże w picie !!! Wie natomiast co to jest zapach torfu hehehehe.

To co ja mam powiedzieć. Dałem powąchać korek swojemu 10 miesięcznemu synkowi i jak tylko otwieram barek to już jest przy mnie. Trzeba będzie jakiś sejf zoorganizować żeby mnie nie opił Smile
Odpowiedz
#20
Tomek napisał(a):To co ja mam powiedzieć. Dałem powąchać korek swojemu 10 miesięcznemu synkowi i jak tylko otwieram barek to już jest przy mnie. Trzeba będzie jakiś sejf zoorganizować żeby mnie nie opił Smile
Teraz wiesz co zrobil twoj ojciec i gdzie jestes :lol:
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości