Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Salon M&P 17 X 2013
Sarmackie mocne pewnie
Odpowiedz
Nie mieszam piwa z whisky Wink
Odpowiedz
no to powodzenia aby kolegom się udało kupić wszystko co najlepsze, mam nadzieje że podzielicie się informacjami jak było i co udało się wyrwać :-)
Odpowiedz
pierwsze zakupy zakończone , do barku wjechały:
Kilchoman SM Machir Bay
Blantons Single Barrel
Glendronach 15 yo
Glendronach cask strengh
BenRiach 18 yo Albariza
Nikka blended whisky
Nikka Taketsuru Non Age Pure Malt
Nikka 17yo Pure Malt
KOMAGATAKE The Revival 2011

i '' niestety'' zakupy w salonach można robić do 18.10.
Odpowiedz
Czyli jak to w końcu jest? Bo rok, dwa lata temu to każdy z ulicy mógł sobie wejść do dowolnego salonu i kupić z rabatem. Czy coś się w tej materii zmieniło?
Odpowiedz
Nie wiem Kolego czy pisząc cytuje : ...każdy z ulicy... masz na myśli mnie ale ja jestem posiadaczem karty stałego klienta i dlatego skorzystałem z rabatu
a nawet udało mi się kupić dwie butelki fajnych Japończyków których do ogólnej sprzedaży było przeznaczone chyba po kilka sztuk ...
Smile
Odpowiedz
Kilkerrana nikt nie wziął? :-P
Odpowiedz
Kupiłem można by rzec w ostatniej chwili 2 sztuki WIP 7 po burbonie + Springbank 12 CS 53,2 ABV. A propos Springbanka... czy próbowaliście może jeszcze nieoficjalnej wersji Springbank Greem 13 yo po sherry, który serwowała spod lady Pani przy stoisku Springbanka? Swoją drogą bardzo rzeczowa i znająca się na rzeczy Pani - przegadałem z nią tam chyba z pół godziny :-)
Odpowiedz
Witam. Znalazł by sIę ktoś miły Smile, kto mógłby zakupić mi butelki i nie byłoby to wielkim problemem dla kogoś mi je wysłać ?
Odpowiedz
awaria_maniac napisał(a):Czy próbowaliście może jeszcze nieoficjalnej wersji Springbank Greem 13 yo po sherry, który serwowała spod lady Pani przy stoisku Springbanka? Swoją drogą bardzo rzeczowa i znająca się na rzeczy Pani - przegadałem z nią tam chyba z pół godziny :-)

Springbank Greena miałem okazję próbować w Cadenhead's, wersję przed rozwodnieniem, ale przy innych pozycjach tego dnia wypadł raczej średnio-blado. Potwierdzam Pani bardzo sympatyczna, w środę można było z nią spokojnie porozmawiać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości