Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky live Warsow
#1
Witam, był ktoś 14-15.10. 2016 w Warszawie na whisky live Warsaw? Z tego co słyszałem to można wtedy kupić w sklepiku alkohol po zniżce 23%, stąd moje pytanie czy te ceny nie są wygórowane.
Odpowiedz
#2
To jest kolego taka sama polityka jak na tych dwóch przykładach poniżej

http://singlemalt.pl/glendronach-cask-s ... 55-3-0-7-l

http://wina-mp.pl/produkty/whisky/szkoc ... batch.html

Teraz sobie policz i wnioski wyciągnij sam.
Podobnie są ustawiane ceny . Przecież to jest biznes nikt nie ma zamiaru do interesu dokładać.Kwestia jest tego jak daleko posunięta jest chęć zysku .A w tym roku sądzą po masterclasach chęć zysku była wyjątkowo wysoko .Byłem na dwóch i o ile Farfocle były poniżej oczekiwań jak za kwotę 350 ( półtora roku temu w Limburgu masterclas kosztował 100 euro Było 7 butelek (WLW 5) i najstarsza z 1955 roku (WLW 67) a do tego w Limburgu W tych stu euro obiad i przystawki (WLW woda mineralna ) To to co zrobiono na Kavalanie to zakrawa o pomstę do nieba . Selekcja oparta na solistach z Panią Ambasador której się bardzo śpieszyło to do tego w związku ze słabym obłożeniem połowa ludzi weszła za darmo. Mnie kosztowało 300 zł i wygłąda na to ,że robiłem za sponsora (jelenia). Jak nie było chętnych to trzeba było odwołać mastera a ludziskom oddać kasę .Ta by było uczciwie .Czekałem na festiwal w Warszawie jak na jakiś cud a tu wyszła czarna magia . Jestem mocno zniesmaczony delikatnie mówiąc i żadnych więcej masterów na WLW.
Jak admin uważa ,że ten wpis zasługuję na osobny temat to proszę o stosowny tytuł
Odpowiedz
#3
Adam, współczuję. Z tymi masterclass masz 100% racji. Napisz do organizatorów, że to co najmniej nieładnie. Ciekaw jestem co odpowiedzą.
Dziwi mnie, żeś tego Kavalana wybrał - trzeba było spytać. podobne whisky trzeci raz z rzędu nie mogą się udać.

MC Artisty przynajmniej poziom trzymał, ale wiedza prowadzącego na temat serii ... ech szkoda gadać.
Z kolei Grześ zadowolony z unikatowej Japonii.
Odpowiedz
#4
Adamie, tytuł jest Whisky Live Warsaw, więc jak najbardziej trafny post do tytułu Smile
Faktycznie, jeśli połowa ludzi (i to z łapanki) wieszła za darmo, a Ty płaciłeś to nieciekawie. A nawet bardzo kiepsko ze strony organizatora. Może warto, skoro Ty poczułeś się oszukany, osobiście się do niego w tej sprawie odezwać?

Co do pytania z 1 posta. Zawsze jest tak, że jedno jest drożej, drugie taniej, trzecie średnio. Często jest tak, że jest jak jest mega promo na wszystko to ceny wyjściowe są wyższe. W tym przypadku nie sprawdzałem, musisz samemu sobie porównać co chcesz i czy gdzieś jest to taniej. Z informacji na FB wynika, że promo zostaje jeszcze tydzień.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości