Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6 październik 2016 M&P
#21
Z tego co mi pan w sklepie mówił, to cennik ważny jest bodaj 10 dni od festiwalu we wszystkich salonach, także pośpiechu nie ma. Przy czym zachęcał do kupna właśnie w tym jego, gdyż dostają z tego prowizję. Smile

fishmac napisał(a):A na czym dokładnie polega opcja "dostępne dla VIP"?

Ten VIP to jakiś osobny event. Niestety - impreza zamknięta.
Odpowiedz
#22
dla każdego klienta, czy trzeba mieć festiwalowe zaproszenie?
Odpowiedz
#23
Neptune napisał(a):
fishmac napisał(a):A na czym dokładnie polega opcja "dostępne dla VIP"?

Ten VIP to jakiś osobny event. Niestety - impreza zamknięta.

Czyli dla zwykłego śmiertalnika który się pojawi na festiwalu wszystkie butelki oznaczone na złoto będą niedostępne do zakupu w promocyjnych cenach?
To już mało co tam zostanie... Sad
Odpowiedz
#24
fishmac napisał(a):Czyli dla zwykłego śmiertalnika który się pojawi na festiwalu wszystkie butelki oznaczone na złoto będą niedostępne do zakupu w promocyjnych cenach?
To już mało co tam zostanie... Sad

No nie do końca. Te butelki będą w sprzedaży , jak wszystkie inne z katalogu. Ale degustować zawartość będzie można na osobnym evencie.
Nie sądzę , aby ktoś się na nie rzucał i brał kartonami jak Taketsuru 17 i 21 w ubiegłym roku Wink i coś zapewne zostanie na 06.10.
Mogę się oczywiście mylić :lol:
Odpowiedz
#25
A to nikt z szanownych kolegów nie wybiera się na ten osobny event jutro?
Odpowiedz
#26
FinestCask napisał(a):A to nikt z szanownych kolegów nie wybiera się na ten osobny event jutro?

Ja może wpadnę, zależy jak czas pozwoli.
Odpowiedz
#27
fishmac napisał(a):
Neptune napisał(a):
fishmac napisał(a):A na czym dokładnie polega opcja "dostępne dla VIP"?

Ten VIP to jakiś osobny event. Niestety - impreza zamknięta.

Czyli dla zwykłego śmiertalnika który się pojawi na festiwalu wszystkie butelki oznaczone na złoto będą niedostępne do zakupu w promocyjnych cenach?
To już mało co tam zostanie... Sad

W specjalnej cenie masz wszystkie whisky od 6 października do nie pamiętam którego. Zaznaczone są jedynie te, które będą do degustacji w ramach festiwalu. Złote - na zamkniętej imprezie jutro; szare, na otwartej pojutrze.
Odpowiedz
#28
Nawet ta opcja VIP jest dość biedna.
Szkoda, że nie będzie Glenglassaugh Octaves na salonie. Z ciekawości bym spróbował, ale nie jestem aż tak ciekawy, żeby za to płacić
ZInnejBeczki.com
Odpowiedz
#29
Pocieszny napisał(a):Nawet ta opcja VIP jest dość biedna.
Szkoda, że nie będzie Glenglassaugh Octaves na salonie. Z ciekawości bym spróbował, ale nie jestem aż tak ciekawy, żeby za to płacić

Mieli schowanego na Festiwalu Whisky Smile Więc pewnie teraz też będzie dostępny Smile.

Też melduję się w czwartek Smile
Odpowiedz
#30
A coś z rumu jest w promocji ?Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości