Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diageo Special Release 2016 premiera i degustacja
#11
Tak zapytałem z ciekawości, bo Glenkinchie takie jest jak jest. Piłem wprawdzie tylko zwyklaka, ale np. to 20yo ze Diageo Releases Serge ocenił na 88 ( zwykłą 12 ocenił na 79)...
Odpowiedz
#12
To jeszcze z tych potencjalnie ciekawych - jak wypadły Linkwood i Auchroisk?
Odpowiedz
#13
Artykuł o DSR 2016. http://whiskymywife.pl/diageo-special-releases-2016/
Odpowiedz
#14
Daję znać, że już znany jest koszt degustacji pełnego zestawu DSR w tym roku - 600 zł. Można na miejscu, można na wynos.
Termin imprezy to prawdopodobnie 25.11.16 (w odwodzie 18.11.16) w ścisłym centrum Warszawy - 10 minut od dworca.
Godziny: 19.00 - 21.30

Miejsce i ostateczny termin do potwierdzenia.
Odpowiedz
#15
to może bym spróbował tego wielkiego świataSmile
jakie dalej formalności mnie czekają?
Odpowiedz
#16
ja się wstępnie piszę na zestaw - niestety na wynos.
Odpowiedz
#17
też się zgłosiłem - jak dam radę to wpadnę osobiście, a jak nie to na wynos
Odpowiedz
#18
To i ja się zgłosiłem Smile Cena zdaje się być rozsądna a relacja Daniela zachęcająca. Poza PE i Brorą bardzo mnie intryguje Glenkinchie.
Odpowiedz
#19
Taka ciekawostka, którą publikuję najpierw tutaj. Na degustację odwiedza nas Colin Dunn. Mniej ważne kto to jest, a bardziej jaki on jest. Dla mnie niesamowity człowiek i wiem, że conajmniej kilka osób z forum może to potwierdzić, prawda? Wink
Odpowiedz
#20
Daniel napisał(a):Taka ciekawostka, którą publikuję najpierw tutaj. Na degustację odwiedza nas Colin Dunn. Mniej ważne kto to jest, a bardziej jaki on jest. Dla mnie niesamowity człowiek i wiem, że conajmniej kilka osób z forum może to potwierdzić, prawda? Wink

Prawda Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości