Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Taste of Whisky na festiwalu WLW
#21
Tomek napisał(a):Wersja w CS była znakomita (na xmassie średnia 8,20). Ciekawe jak ten się spisze.

Też ją degustowałem przy innej okazje i u mnie było 9. Wink
Udało mi się też na być fulla i jestem bardzo szczęśliwy, że ją mam. Wink
p.s. ale nie tylko ja ją mam, szczęśliwców jest więcej
Odpowiedz
#22
John Duff, Charles Shirres oraz George Thomson w 1893 roku założyli destylarnię Longmorn, która rozpoczęła produkcje dopiero w grudniu 1894 r. Obecnie destylarnia jest pod władaniem Pernod Ricard. Najpopularniejszą wersją whisky z tej destylarni jest obecnie edycja 16-letnia

Tym razem dla gośći festiwalu postanowiliśmy otworzyć whisky, która leżakowała 18 lat w beczce po sherry (1st fill czyli pierwsze napełnienie). Butelka pochodzi z zasobow niezależnego dystrybutora Signatory VIntage, której to wersja została wydana na rynek azjatycki (Tajwan).

Link do WB: https://www.whiskybase.com/whisky/65813 ... rn-1996-sv

   
Odpowiedz
#23
W imieniu swoim oraz Rafała wszystkim odwiedzającym stanowisko The Taste of Whisky serdecznie dziękuję Smile Dzięki za godziny rozmów, za pozytywny odbiór butelek, które dla Was wybraliśmy i za dobre słowa płynące nawet od tych najbardziej sceptycznie nastawionych do tego przedsięwzięcia. Jesteśmy bogatsi o spore doświadczenie i mamy nadzieję, że to nie jest nasze ostatnie słowo.
Niewątpliwym zwycięzcą został Glen Grant z 72 od Dun Eideann Smile Oby więcej takich butelek było otwieranych. Część osób wzięła sample "na wynos", chętnie poznamy też Wasze zdanie na ich temat jak już znajdziecie chwilę aby do nich usiąść. Innych również zapraszamy do komentowania, co Wam się podobało, co moglibyśmy zrobić w przyszłości lepiej? Każdy komentarz będzie dla nas cenną informacją zwrotną i pomoże w jeszcze lepszym przygotowaniu się na kolejne tego typu imprezy. :twisted: Do zobaczenia :twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości