Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiedzanie destylarni
#11
Cytat:Auchentoshan Smile

Tylko co tam oglądać..
Odpowiedz
#12
Jest opcja zwiedzania i jest parę ciekawych rzeczy Wink
Odpowiedz
#13
Cytat:Jest opcja zwiedzania i jest parę ciekawych rzeczy Wink

.. raczej wątpię żeby mieli coś tam ciekawego do pokazania, chyba że to pierwsza destylarnia w życiu Wink
Odpowiedz
#14
ktoś był w Obanie :?: bo tak się zastanawiam :?:
Auchentoschan sobie podaruje ;-)
Odpowiedz
#15
Cytat:ktoś był w Obanie :?: bo tak się zastanawiam :?:

Lepiej sobie spacer zrobić po miasteczku, jest bardzo urokliwe.. można coś lokalnego zjeść, wypić dobre piwko i nawet mają z 2-3 sklepy z whisky tylko ceny niezbyt atrakcyjne, zresztą jak w całej Szkocji. Chociaż może teraz przy niskim funcie, zrobiły się bardziej realne.
Sama destylarnia mało atrakcyjna, chyba z dwa razy już tam wstępowaliśmy, ale dla zabicia czasu może i warto zobaczyć, chociaż czy ja wiem?

A wracając do Auchentoshan to wokół destylarnii przyjemnie się spaceruje i można zrobić kilka fajnych fotek.. ale dosłownie tyle.
W linku pierwsze fotki są z tej destylarnii:
https://get.google.com/albumarchive/103 ... 8sTpppf-Hg

Natomiast nie zwiedzałem, bo raczej szkoda czasu, jest sporo ciekawszych miejsc w Szkocji, chociaż jak masz tylko chwilkę czasu to może i warto chociażby cokolwiek zobaczyć, nawet te destylarnie w wersji podstawowego zwiedzania zakładu.

Ale może ktoś inny ci coś mądrzejszego doradzi Wink
Odpowiedz
#16
dzieki za pomoc ;-) knuje żeby wygospodarować sobie troszkę więcej czasu na miejscu...
zobaczymy co z tego wyjdzie :-)
Odpowiedz
#17
Jak nie będziesz miał za dużo czasu, a nie zwiedzałeś zbyt dużo destylarnii to może faktycznie warto chociaż pooglądać z zewnątrz i ewentualnie wykupić dodatkowo jakiś podstawowy tour jeśli byś się bardzo upierał.
I oczywiście na mieście spróbować owoców morza, fish&chips czy steków.. i ich lokalnych Ale czy Stoutów.. lub jak wolisz z rana ich tradycyjnego śniadania z haggis i black pudding.. i obowiązkowo spacerek po mieście.
Odpowiedz
#18
Zwiedzanie trwa nie cała godzinę a bilet kosztuje 6f więc co to za koszt a godzinę warto poswiecic.. więc panowie nie przesadzaj my i nie sprowadzajmy na dno tej destylarni bo większość pewnie nie było tam Smile
Takie moje zdanie
Odpowiedz
#19
Cytat:Zwiedzanie trwa nie cała godzinę a bilet kosztuje 6f więc co to za koszt a godzinę warto poswiecic.. więc panowie nie przesadzaj my i nie sprowadzajmy na dno tej destylarni

Nikt tu nie przesadza, bo ani koszt biletu duży, ani godzina to nie za dużo czasu wyjętego z rozkładu dnia.. po prostu moim skromny zdaniem jest dużo więcej
wartych uwagi atrakcji w tym rejonie.. a destylarnia raczej nie ma za dużo do pokazania na tle wielu innych znacznie ciekawszych zakładów pędzących łychę w Szkocji.

I tyle w temacie z mojej strony, żeby już tego tematu nie wałkować, bo nie ma się tu nad czym rozwodzić.
Ale może niech jeszcze kilka osób napisze koledze wskazówki, wszak na tym forum jest sporo ludzi którzy nie raz zwiedzali Szkocję.. i wtedy kolega będzie mógł sobie jakieś wskazówki dla siebie wyciągnąć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości