Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stara butelka whisky
#1
Znalazłam w barku starą butelkę whisky JW Red Label. Na akcyzie jest rocznik 2006. Taka whisky nadaje się jeszcze do czegoś? Będzie gorsza, lepsza? Miałam podarować ją znajomemu i nie wiem.. może lepiej kupić nową?
Odpowiedz
#2
jak się da dużo coli ewentualnie pepsi tudzież soku jabłkowego może sprite to się będzie nadawać
Odpowiedz
#3
Cytat:jak się da dużo coli ewentualnie pepsi tudzież soku jabłkowego może sprite to się będzie nadawać

..porada w cenie, tak będzie najlepiej z tym wynalazkiem postąpić Wink .. ja bym jeszcze kilka kostek lodu dołożył
Odpowiedz
#4
aż tak źle? W takim razie lepiej kupię nową, a ta dalej będzie zdobiła barek Smile. Dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
#5
Cytat:aż tak źle? W takim razie lepiej kupię nową, a ta dalej będzie zdobiła barek Smile. Dziękuję za odpowiedzi.

..nie że aż tak zle, po prostu to zwykły blend i tyle Wink
Odpowiedz
#6
Zdaję sobie sprawę, że to nie jest whisky z górnej półki, ale znajomy właśnie taką pije Wink. Prezent miał być z wdzięczności za drobną przysługę więc nie musi być wygórowany, a ja koneserem nie jestem i chciałam się dowiedzieć czy taka whisky z czasem traci na jakości. Z tego co wiem im starsza whisky tym lepsza, aczkolwiek ta nie leżakowała w odpowiednich warunkach tylko w szafie :p
Odpowiedz
#7
na prezent będzie dobra skoro znajomy lubi JW
Odpowiedz
#8
Jak nie stała przez te lata na parapecie na słońcu to i raczej nic jej nie dolega, z grubsza jest tak samo dobra jak nowa Smile
Odpowiedz
#9
Ta ani nie traci ani nie zyskuje...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości