Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja zmian w dziale wymiany
#1
Witam szanowne szefostwo forum!

Mam takie pytanie czy można było by wprowadzić regulację aby tworzenie wątku w dziale wymiana możliwe były tylko przez userów którzy mają np.10-20 postów?. Powodem mojej decyzji jest fakt że nie jednokrotnie w ostatnim czasie pojawiają się użytkownicy który po prostu się rejestrują aby sprzedać swoją butelkę i później słuch o nich ginie Sad. Ten stan rzeczy powiem szczerze trochę mnie irytuje
Odpowiedz
#2
Sprawdzimy to. Jesli nie bedzie takiej mozliwosci bez instalowania dodatkow i innych rzeczy, zrobimy ten dzial moderowany (najwyzej).
Odpowiedz
#3
Cytat:Witam szanowne szefostwo forum!

Mam takie pytanie czy można było by wprowadzić regulację aby tworzenie wątku w dziale wymiana możliwe były tylko przez userów którzy mają np.10-20 postów?. Powodem mojej decyzji jest fakt że nie jednokrotnie w ostatnim czasie pojawiają się użytkownicy który po prostu się rejestrują aby sprzedać swoją butelkę i później słuch o nich ginie Sad. Ten stan rzeczy powiem szczerze trochę mnie irytuje

.. nie tylko ciebie irytuje :evil:

.. podobnie jak kwestia butelek niby na wymianę, albo ustalmy w regulaminie że jest "wolna amerykanka", że "lecimy w gumy" żeby nie używać bardziej wulgarnych sformułowań.. albo otwarcie przyznajmy iż służy to tylko i wyłącznie do handlu i załóżmy wtedy odpowiedni dział.. tak jak kiedyś bywało :?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości