Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tasting Glass
#11
Nie wiem czy w Ballantinesie na Kruczej już zwietrzyli, że mają za tanio, ale niedawno kupiłem u nich za 10 zł, z logiem Glengoyne. Na stronie nie było, ale w sklepie sporo mieli.
Odpowiedz
#12
Krzysiek taki na wysokiej nóżce? Z przykrywką czy bez?
Odpowiedz
#13
Nie, zwykły Glencairn.
Odpowiedz
#14
Tu po 11.88 netto za sztukę:

http://www.apspolska.pl/x_C_Dz__PD_4951 ... 10482.html
Odpowiedz
#15
no to doopa, my drożej kupujemy...
Odpowiedz
#16
Edd czas zmienić miejsce zaopatrzenia Wink
Odpowiedz
#17
snoop napisał(a):Edd czas zmienić miejsce zaopatrzenia Wink

Aktualne akurat jest bardzo dobre
Odpowiedz
#18
SingleMaltMinisMan napisał(a):
snoop napisał(a):Edd czas zmienić miejsce zaopatrzenia Wink

Aktualne akurat jest bardzo dobre

Tego nie neguję, gdyż ceny whisky u Edd uważam za bardzo dobre i zamierzam się u niego zaopatrywać Wink Jednak jak sam Edd stwierdził szklanki (kieliszki) Glencairn są u niego droższe niż pod wskazanym przeze mnie linkiem.

Pozdrawiam - snoop
Odpowiedz
#19
snoop napisał(a):
SingleMaltMinisMan napisał(a):
snoop napisał(a):Edd czas zmienić miejsce zaopatrzenia Wink

Aktualne akurat jest bardzo dobre

Tego nie neguję, gdyż ceny whisky u Edd uważam za bardzo dobre i zamierzam się u niego zaopatrywać Wink Jednak jak sam Edd stwierdził szklanki (kieliszki) Glencairn są u niego droższe niż pod wskazanym przeze mnie linkiem.

Pozdrawiam - snoop

I co w związku z tym ? Jedne rzeczy są tańsze inne droższe niż u konkurencji. Wszystko by chcieli od raz za pół darmo :twisted:
Odpowiedz
#20
Słuchaj ja już sobie z Edd wszystko wyjśniłem na PW, więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Każdy kupi gdzie mu pasuje i tyle. Podałem link dzięki któremu każdy użytkownik forum może kupić kieliszki i szklanki do whisky jak najtaniej sie da. Jak znajdziesz taniej to napewno każdy zaintersowany skorzysta i będzie O.K.
U Edd zamierzam kupować whisky bo ceny ma ciekawe, ale kieliszki znalazłem tańsze i tyle w temacie.
Pozdrawiam - snoop
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości