Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tasting Glass
#21
snoop napisał(a):Słuchaj ja już sobie z Edd wszystko wyjśniłem na PW, więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Każdy kupi gdzie mu pasuje i tyle. Podałem link dzięki któremu każdy użytkownik forum może kupić kieliszki i szklanki do whisky jak najtaniej sie da. Jak znajdziesz taniej to napewno każdy zaintersowany skorzysta i będzie O.K.
U Edd zamierzam kupować whisky bo ceny ma ciekawe, ale kieliszki znalazłem tańsze i tyle w temacie.
Pozdrawiam - snoop

I chwała Ci za to , że znalazłeś i podałeś link do sklepu gdzie jest taniej wyceniony , może nawet ktoś będzie zainteresowany.
Mimo wszystko Twoje słowa zabrzmiały nieco szyderczo , stąd moja reakcja i niejako obrona asortymentu u Edd'a Wink
Odpowiedz
#22
Zapewniam Cię, że moje słowa nie miały najmniejszego wydźwięku szyderczego. Jak zapewne zauważyłeś po swojej wypowiedzi, że czas na zmianę dostawcy postawiłem Wink
Nie po to logowałem się na tym forum żeby z kogokolwiek szydzić a wręcz przeciwnie. Dopiero zaczynam swoją przygodę z single malt, wiec jestem tu, żeby dowiedzieć się ciekawych rzeczy, uzyskać pomoc bardziej doświadczonych kolegów jak i pomóc innym, jeśli będę potrafił (tak jak w przypadku tanich kieliszków).
Uznajmy to za małe nieporozumienie w przekazie i odbiorze informacji za pomocą internetu Wink
Pozdrawiam - Przemek
Odpowiedz
#23
a ja po prostu chciałem zapytać o kieliszek ardbega i z tematu bez odpowiedzi zrobila sie dyskusja na 3 stronyTongue....Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości