Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yamazaki 12
#1
Witam. Moze sie ktoś podzielić opinią na temat tego japońskiego trunku? Mam okazje zakupic ale nie chcialbym sie wpakować na minę. Zwłaszcza ze to troche kosztuje. Do czego byście porównali smak tej whisky? Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
mzajaczek napisał(a):Witam. Moze sie ktoś podzielić opinią na temat tego japońskiego trunku? Mam okazje zakupic ale nie chcialbym sie wpakować na minę. Zwłaszcza ze to troche kosztuje. Do czego byście porównali smak tej whisky? Pozdrawiam!

Tylko powiedz do czego Ci ta butelka?
Jeśli masz możliwość kupienia jej w normalnej cenie (ok 200zł) to możesz wziąć ale jeśli drożej, co podejrzewam to wg mnie nie jest to dobry pomysł. Za kwotę 400zł-500zł można mieć wspaniała whisky do picia, która da dużo więcej przyjemności.
Odpowiedz
#3
Kolego, przede wszystkim zły dział. Po drugie, istnieją już aż DWA tematy poświęcone whisky Yamazaki, w tym jeden temu konkretnemu wypustowi. Żeby nie być gołosłownym:
viewtopic.php?f=6&t=768
viewtopic.php?f=10&t=405

Jeden w dziale inwestycyjnym, drugi w ogólnym. Obydwa na pierwszej stronie. Znalezienie ich zajęło mi jakieś 15 sekund. Ja rozumiem, że niektórzy chcą mieć wszystko podane na tacy pod nos, ale naprawdę można zadać sobie odrobinę trudu i poszukać, czy ktoś już czegoś na ten temat nie napisał. Napisz tam posta ze swoim zapytaniem, na pewno uzyskasz odpowiedź. A tak, nie dość, że ludzi irytujesz, to jeszcze banem za bezmyślne spamowanie ryzykujesz.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
O rany. Nie wiedziałem że ty takie napięcie panuje. Przepraszam za spamowanie. Juz pędze szukać info gdzie indziej. Nie irytuj sie. Błagam! Tylko sie nie irytuj!
Odpowiedz
#5
Drogi kolego. Kliknąłem w te linki co podesłałeś i jest tam faktycznie o tej whisky o ktora pytam ale w zupełnieinnym kontekscie. Ja sie pytam czy warto kupować pod względem smakowym. Czy cos smakuje podobnie? Więc chyba nie spamuje??? I dział też odpowiedni do zadanie takiego pytania. Pozdrawiam. PS nie irytuj sie.

PS 2 cubus dzieki. Mam okzje kupic za mniej niz 300pln.
Odpowiedz
#6
Nikt się nie irytuje, ale naprawdę nie przekracza możliwości ludzkich sprawdzenie, czy temat nie został już gdzieś na forum poruszony. Potem jest kilka tematów o tej samej nazwie i jak człowiek coś chce znaleźć, poczytać, to musi wertować kilka oddzielnych wątków.

Odpowiadając na Twoje pytanie, za mniej niż 300zł zdecydowanie warto. Jej cena dosyć znacząco już urosła, więc jeśli chcesz ją odsprzedać, to jest to dobry pomysł. Degustacyjnie raczej bym odradzał.
Odpowiedz
#7
Odpowiadając na Twoje pytanie, za mniej niż 300zł zdecydowanie warto. Jej cena dosyć znacząco już urosła, więc jeśli chcesz ją odsprzedać, to jest to dobry pomysł. Degustacyjnie raczej bym odradzał.[/quote]
No ale dlaczego nie degudtowac?? Aż tak źle ze smakiem??
Odpowiedz
#8
Aż tak źle zapewne nie, ale za 300zł można znaleźć o wiele lepsze whisky. Inne pytanie też jaki masz punkt odniesienia, tj. co piłeś do tej pory?
Odpowiedz
#9
Dobra. Kupione. I teraz rozterka. Pić czy nie pić. Spróbować czy zostawić i odsprzedać za jakis czas?!? Ech. Życie pełne dylematówSmile lol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości