Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienie z WhiskyHuis
#1
Jeśli ktoś znajdzie coś dla siebie tutaj http://www.whiskyhuis.be/ to możliwe, że będę niedługo zamawiał - można się podpiąć celem zmniejszenia kosztów wysyłki.
Odpowiedz
#2
Witaj,

Najpierw upewnij się, że Jurgen ma towar w sklepie bo mnie ostatnio wystawił do wiatru. Przyjechałem osobiście po odbiór a on mi mówi , że nie ma tego tamtego i owego, a wcześniej w mailu nie raczył mnie poinformować. Tym bardziej, że teraz szykuje się do organizacji kolejnego festiwalu... zakręcony gość. A gdybyście zobaczyli ten sklep.... masakra Smile półki nie odkurzane chyba 10 lat, i ogólny burdel ale za to jakie stany magazynowe....
Odpowiedz
#3
Hazelburn napisał(a):Witaj,

Najpierw upewnij się, że Jurgen ma towar w sklepie bo mnie ostatnio wystawił do wiatru. Przyjechałem osobiście po odbiór a on mi mówi , że nie ma tego tamtego i owego, a wcześniej w mailu nie raczył mnie poinformować. Tym bardziej, że teraz szykuje się do organizacji kolejnego festiwalu... zakręcony gość. A gdybyście zobaczyli ten sklep.... masakra Smile półki nie odkurzane chyba 10 lat, i ogólny burdel ale za to jakie stany magazynowe....

Dzięki za info Smile Napiszę zatem maila najpierw. Bo ja chce zamówić z wysyłką, więc miałbym problem pewnie z przelewami później i odzyskaniem $.
Odpowiedz
#4
Kiedy będziesz zamawiał?
Odpowiedz
#5
Tomek napisał(a):Kiedy będziesz zamawiał?

Nie wiem czy będę. Poczytałem trochę o problemach zamówień na whiskybase.com i odechciało mi się Smile
Odpowiedz
#6
Też czytałem tę historię na whiskybase ale pewnie prawda gdzieś tkwi pośrodku. Fakt jest taki, że Jurgena znam osobiście i na pewno nie jest to oszust czy złodziej, on jest po prosu mega zakręconym gościem, który nie ogarnia tematu a jego pracownica .... szkoda gadać. Oni generalnie mają na wszystko wylane. Tak się tam pracuje. Jeśli Ci potwierdzi mailowo, że ma towar to na pewno Ci go wyśle.
Napisz mi na pv co Cię interesuje, może da się coś zrobić bez konieczności zamawiania w wiskyhuis... Wink
Odpowiedz
#7
A nie wiesz czy poszukują kogoś do pracy? Bo na to wygląda że super robota Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości