Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepowe okazje
#11
118 w stokrotce, sam za tyle kupiłem miesiąc temu, ale normalna cena to ~150PLN. Swoją drogą, przy okazji Stoktotki - dzisiaj byłem przypadkiem i natrafiłem na takie kwiatki:

Stokrotka Powstańców Śląskich:
Glengoyne 10yo - 111PLN (zostały 4 sztuki)
Glenfiddich 15 - 139PLN (zostały 2 sztuki)
Glenmorangie Original - 104 PLN (zostało ok. 7 sztuk)
Bowmore Legend - 94 PLN (zostały 4 sztuki)
Ardbeg 10yo - 125PLN (zostały 2 sztuki)

Inne:
JW Black Label 1 litr - 104 PLN
Bushmills Original - 48 PLN
Było jeszcze parę innych blendów w promocji (m.in Grants) i sporo innych trunków; wódek, koniaków i likierów

Stokrotka skrzyżowanie Powstańców Śląskich/Radiowa:

Glenlivet 12 - 97 PLN (została 1 sztuka)
Glenmorangie Original - 104 PLN (zostało ok.7 sztuk)
Bowmore Legend - 94PLN (zostały 2 sztuki)
Bowmore 12 - 125PLN (zostały 2 sztuki)

Inne:
Hennessy X.O - 384 PLN (zostało 6 sztuk)
Absolut 0,7 - 44 PLN (może ktoś chce zrobić w weekend grilla, więc wklejam :mrgreen: )

Może większość to nic specjalnego, ot zwykłe podstawki, ale myślę, że taniego Ardbega, czy Bowmora 12 chętnie ktoś przygarnie w swoje dobre ręce. Smile
Nie byłem w trzeicej stokrotce w stolicy, więc nie wiem co tam mają

Edit: Na bowmorze 12 akcyza z 2009 jakby to kogo obchodziło :mrgreen:
Odpowiedz
#12
Bardzo wyczerpujące info, ja tam jakiś czas temu swojego Ardbega kupowałem w tej cenie tylko kurcze...specjalnie jechać to mam daleko trochę bo bym nabył to i owo tak do popijania ze szwagrem -świeżym adeptem Smile
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#13
jade tam jutro Big Grin
Odpowiedz
#14
Jakby ktoś chciał to w Stokrotce w Gorzowie jest jeszcze 5 Ardbegów po 125 zł.
Odpowiedz
#15
Ma ktoś jako takie pojęcie jaki jest wybór i ceny w sklepie bezcłowym na Okęciu?
Odpowiedz
#16
Przeglądając sklepy internetowe w poszukiwaniu ofert na coś ciekawego natrafiłem na ten oto sklep (http://www.alkonet24.pl), w którym może nie ma jakichś powalających cen, ale w wielu przypadkach są o 10-15% niższe niż w supermarketach, czy specjalistycznych sklepach. Ktoś tam robił zakupy i wie czy godny polecenia? Przykładowe ceny:
Glenmorangie Lasanta - 157zł
Glenmorangie Nectar Dor- 183zl
Isle of Jura Superstition - 127zl
Glen Ord 12 - 183zl
Glenfarlcas 15 - 206zl
Glenfiddich 21 Havana Reserve - 391zl (imo godne rozważenia na majowe samplowanie :mrgreen: )
Macallan 12 yo Sherry - 178zl
Widać jednak, że prowadzi to ktoś niezbyt obeznany w temacie sm, bo Macallan 10 Sherry kosztuje już 192zl (więc jest droższy niż 12), a dwa razy wstawiony jest Talisker 10yo w dodatku różnych cenach (147zl i 162zl).
Najbardziej jednak biją po oczach takie kwiatki:
http://alkonet24.pl/alkohole-whisky-szk ... arent_id=4
Na Caol Ile 25 za 163zl chyba każdy się skusi. Big Grin Ciekawe tylko, czy jeśli przyślą standardową 12 (co by się stało na 99%), to czy można im zareklamować, że towar niezgodny z opisem i domagać się dostarczenia tego zgodnego. Ach te szatańskie myśli :twisted:

Moją uwagę przyciągnął także i ten sklep:
http://sklep.vinovintana.pl/whisky-sing ... 13_37.html
Połowy sm nie ma, a z tej połowy co jest, większość jest w cenach przyprawiających o zawrót głowy. Co ciekawe, kilka pozycji jest dziwnie tanich. I to tych pozycji z wyższej półki. Big Grin

Bushmills 21 - 398zł (w whisky and wine place 799 - sampling czerwcowy? :mrgreen: )
Caol Ila 18 - 272zl (być może jedna z ostatnich szans, by się jej napić w rozsądnej cenie - sampling lipcowy? :mrgreen: :mrgreen: )

Najlepszego z oferty niestety już nie ma: Balvenie 15 Single Barrel (210pln), Balvenie 21 Portwood (273pln!!!), Glenfiddich 21 (384zl), Glenfiddich 30 (610zl)
Odpowiedz
#17
ceny dobre, aż za dobre nawet....
Szkoda, że tego co bym chaiał już nie ma czyly Glenfiddich 21 i 30

co do CI to na zdjęciu masz 25 ale w opisie nic...wiec nie zaraklamujesz, że niezgodne z opisem Tongue taki sam myk jak na allegro gdzie liczy się opis a nie foty
Odpowiedz
#18
W tym pierwszym masz fiddicha 21 jedynie 7 zł drożej, co przy cenie rzędu 400zł chyba nie gra aż takiej roli Big Grin
Odpowiedz
#19
napisałem właśnie maile do swoich :dostawców" zobaczymy po ile oni mają dla mnie Tongue
jak nie to się skuszę tu Smile
Odpowiedz
#20
heh ile ja bym dał za takie dojścia Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości