Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepowe okazje
Eryk260 napisał(a):W M&P są oferty tematyczne whisky 6 butelek +4 po złotówce. Wysyłają na terenie całej Polski a często dostawa jest darmowa Tongue. Jakby ktoś chciał kontakt to piszcie w wiadomości bo niestety online nie da się kupować :/
mysle, ze to wynik "kultury sprzedazy" reprezentowanej przez M&P.
firma zatrudnia ludzi, ktorzy ze swoich prywatnych kont na grupach FB i forach dyskusyjnych probuja cos sprzedac i robia to w sposob bardzo agresywny naruszajac nietykiete czy wrecz regulamin. uliczny stragan z lat 90-tych trafia do globalnej sieci...
bardzo mnie martwi, ze ci mlodzi ludzie dla % ze sprzedazy czesto rezygnuja z szacunku do samych siebie piszac np. ze najbardziej im smakuje whisky z Loch Lamond Sad
quo vadis M&P?
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
Gusta są różne, jeśli chodzi o samo pytanie co najlepiej komuś smakuje, to nigdy nie da się odpowiedzieć na nie w 100% szczerze. Dziś będzie to coś z Ardbega a jutro może być może Inchmurrin 12 (wszystko zależy od czasu, miejsca, atmosfery Wink)..nie możliwością jest wybrać również tylko jednej butelki.
Odpowiedz
gusta sa rozne, tylko Loch Lamonda nie lubi pewnie 99% whiskypijcow, ktorych znam... a znam ich troche Smile
wiem, ze bardzo sie to nie podoba "marketingowi", ale sa na swiecie whisky zwyczajnie niedobre.
oczywiscie masz sporo racji... rozne wyjatki/sytuacje/klimaty bywja, ale to nie o nich przeciez pisales wymieniajac swoje ubione whisky, a wymieniles akurat te (i tylko te), ktorych wylacznym dystrybutorem na Polske jest M&P i w dodatku oferowales ich sprzedaz po "promocyjnej cenie".
mysle, ze w zyciu najwazniejsze jest z czystym sumieniem spojrzec sobie w oczy podczas porannego golenia, czego serdecznie Ci zycze.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
„Jeśli ktoś chciałby kontakt” czyli danie informacji, gdzie można się w niektóre rzeczy zaopatrzyć Tongue nie tylko m&p tym handluje. Od dłuższego czasu mam jazdę właśnie na te produkty także je tutaj umieściłem Wink. Nie są to jedyne fajne produkty bo oczywiście jest ich od groma..wymiana tych „najlepszych,ulubionych” tez jest w pewnym sensie nie możliwa. Jeśli od dłuższego czasu pije np.taliskera, jest w moim odczuciu świetny to przez jakiś czas będzie to jedna z „ulubionych”? Jako, że aktualnie przedzieram się przez te produkty, które wymieniłem i mi smakują, to mogę z czystym sumieniem uznać je za swoje „ulubione”..z czasem zmieniają nam się smaki, które jesteśmy wstanie wczuć. Po pewnym czasie znowu znajdą się na tym miejscu inne whisky..chyba że, któraś będzie wybitna i tak mi przypasuje, że nie będę chcieć się z nią rozstać Wink.
Odpowiedz
a... to teraz jasne: w czasie kiedy pisales tamtego posta smakowaly Ci akurat produkty, ktorymi handluje nie tylko M&P, ale ktorych akurat M&P jest wylacznym dystrybutorem, wiec napisales, ze to Twoje ulubione, a teraz akurat pozmienialy Ci sie smaki...
mam wrazenie, ze bijemy piane.
powodzenia!
i pomietaj o tym spojrzeniu przy goleniu.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
Napisałem wyrazie, przechodzę właśnie przez te produkty jest kilka fajnych które faktycznie mi smakują więc je wypisałem Wink. Talisker w tym wypadku był tylko przykładem, którego oczywiście nie zrozumiałeś. Jeśli nadal masz jakiś problem z tym co pije, gdzie się zaopatruje to polecam użyć opcji „wyślij pw” lub zostawić to dla siebie, ponieważ ten temat nie do końca jest od tego Smile. Tobie również życzę byś mógł patrzeć sobie w twarz z czystym sumieniem Wink.
Odpowiedz
Eryk260 napisał(a):Jeśli nadal masz jakiś problem z tym co pije, gdzie się zaopatruje to...
nie, nie mam takiego "problemu" i bardzo Cie przepraszam, jesli jednak mimo tego wszystkiego, co napisales zle zrozumialem Twoje intencje na tym forum, ale my tu nie lubimy agentow handlowych zajmujacych sie kryptoreklama i chcialbym wierzyc, ze nie nalezysz do tej grupy.
serdecznie wiec zapraszam do dyskusji w innych dzialach, bo zrobilismy tu spory OT.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
Będąc dzisiaj w Auchan zauważyłem Aultmore 12 w ciekawej cenie 186 zł.
Cena na Winnicy Lidla i Single Malt to 239 zł w Domu Whisky nie mają ale z tego co kojarzę cena nie była dużo lepsza.
Co prawda to tylko podstawka ale może kogoś zainteresuje. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości