Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scotch Whisky Ballantines prośba o wycenę SPRZEDAM
#1
Mam 1 butelkę (piersiówkę) Scotch Whisky Ballantines Finest 43% vol 37.5 cl. Ów alkohol jest w mojej rodzinie z tego co pamiętam to na pewno od ponad 31 lat, ojciec dostał w prezencie jeszcze za czasów komuny od jakiegoś chyba zagranicznego kontrahenta. Ja dostałem tą butelkę od rodziców w dniu urodzin mojego syna, jako coś "wyjątkowego". Faktycznie, poszperałem w internecie i nie mogłem znaleźć identycznej, każda z obecnych Whisky się czymś różni. Ja osobiście takich trunków nie trawię, wylać szkoda, więc pomyślałem sobie że może by komuś to odsprzedać, tylko nie wiem ile takie coś może być warte. W tesco na stronie internetowej podobne kosztuje 59 zł. troszkę większa butelkę whisky i trochę inne naklejki, więc cena trochę mała, mam nadzieję że ta moja jest warta coś więcej. Czy ktoś zna wartość takiej butelki Whisky? i ewentualnie gdzie ją sprzedać. Jak ktokolwiek będzie zainteresowany to mogę zrobić zdjęcia i je załączę. Trunek jest do odbioru w Lublinie ewentualnie mogę wysłać np pocztą. Mogę się też zamienić na coś z kręgu moich zainteresowań.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości