The Taste of Whisky
Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Społeczność (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział: Spotkania, wspólne degustacje (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 (/showthread.php?tid=890)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - malthead - 02-05-2016

Sendilkelm napisał(a):... tym bardziej, ze moze od tego tez zalezec obecnosc niektorych.

To było by moim zdaniem bardzo słabe pociągnięcie. Ja sie chcę spotkać, pogadać, pośmiać się... To przede wszystkim, a jeżeli uda się przy tym dziabnąć coś fajnego to tym lepiej. Ale żeby uzależniać swoją decyzję uczestnictwa od tego jakie flaszki będą na stole....

Mam ogromną nadzieję, że nikt nie podchodzi do tego tematu w taki sposób.


Zdecydujcie jak z tym publikowaniem, mnie to nie robi różnicy.


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Sendilkelm - 02-05-2016

Na razie zbieramy na PW

Tylko piszcie pls tez od razu z kim sie skladacie, zeby lista byla kompletna co do osobo-flaszki


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Sendilkelm - 02-08-2016

Podjelismy decyzje o tym, ze lista bedzie od razu publiczna. Przyczynily sie do tego glownie dwie rzeczy:

1. To Wy macie byc zadowoleni z tego co probujemy, a nie tylko my - wiec po czesci jesli ktos ma wiecej niz 1 butelke i dylemat...
2. W zwiazku z tym, ze na forum idzie duzo sampli, to osoby, ktore nie wiedza co bedzie na sptoakniu moga nieoczekiwanie wrzucic do samplingu, a wtedy taka butelka przeznaczona juz i kupiona na spotkanie traci, bo moze sie okazac, ze polowa juz probowala.

Jesli ktos chce pytac na PW to oczywiscie pytajcie, bedziemy wybierac i akacpetowac razem, ale lista bedzie od razu tutaj dostepna z informacja jakie butlki juz sa wybrane/kupione.


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Sendilkelm - 02-12-2016

Na dniach będziemy prawdopodobnie finalizować miejscówkę do spotkania, będziemy wiedzieć jakie będziemy mieć zniżki, ceny sali i ew. cateringu. TO co możemy teraz powiedzieć, to, że będzie to na 99% miejsce w którym będzie można też wziąć nocleg. Na ostateczne decyzje oczywiście poczekamy, ale założenia są takie jak poniżej.

(Lista członków z 1 posta zaktualizowana na podstawie ostatnich PW)
N - nocleg, P - posilek w przerwie

1. Sendilkelm P
2. Bartek P
3. Malthead P, N
4. K@mil P, N
5. cubus P, N
6. morgan82 P, N
7. wncvirus P, N
8. tomaj676869 P, N
9. Snoop P, N
10. fishmac P, N
11. Mariusz123 P
12. Neptune P
13. Pocieszny P

Nie mam informacji odnośnie poniższych osób, czy będą na spotkaniu czy nie.
14. Kobol
15. Kilchoman06
16. Pawel
!7. Pio1
18. Tomek


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - fishmac - 02-12-2016

A wybór w końcu padł na Warszawę czy Poznań?


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - snoop - 02-12-2016

Kurcze coś mizerna ta lista :roll: Żaneta, Grzesiek, Adam i Daniel (Hazelburn) a Wy gdzie? Wink

EDIT: O.K. doczytałem, że Daniel w Poznaniu - jesteś usprawiedliwiony Wink


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Bartek - 02-12-2016

Zostajemy w Waw zgodnie z planem Smile Niestety, ale nie wszyscy z wcześniej zadeklarowanych mogą się pojawić Sad


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Tomek - 02-12-2016

A moze ten Poznan nie bylby glupi. Dwie pieczenie na jednym ogniu.


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Bartek - 02-12-2016

Żadna pieczeń nie byłaby wypieczona, skupiamy się na spotkaniu, które pierwsze zaklepało ten termin Wink


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Tomek - 02-12-2016

A moze ten Poznan to nie glupi pomysl. Dwie pieczenie na jednym ogniu.