The Taste of Whisky
Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Społeczność (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział: Spotkania, wspólne degustacje (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 (/showthread.php?tid=890)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - konio23 - 03-09-2016

Neptune.
To puszczaj resztę na priva co by był czas na zakupy Big Grin
Chyba ,że chcesz kase na spotkaniu Wink


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - malthead - 03-10-2016

Tylko, zaraz jeszcze raz: Zbieramy sie po 30 zł. Przy 16 osobach da nam to 480 zł. CO i ile chcemy za takie pieniądze kupić??

Powiem wam szczerze, że dla mnie sie to trochę mija z celem bo jedna butla za 480 zł to za mało dla wszystkich na open bar... Przy dwóch butlach w tej cenie to moim zdaniem trochę słabo wychodzi. Nie zrozumcie mnie źle ale dorzynanie się czymś kiepskim to dla mnie taka średnia opcja.

Moim zdaniem, przy takiej ilości osób i załadając, że impreza trwa 11godzin (od 15:00 do 02:00) na open bar potrzebne było by 3-4 butelek. I był bym za tym, żeby trzymać się jakiś sprawdzonych pozycji.... Laga 16 i tego typu.

Jeżeli więc takie rozwiązanie, to moim zdaniem trzeba podnieść składkę albo wrócić do pierwotnego rozwiązania, że każdy przywozi coś ze sobą.


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - cubus - 03-10-2016

Zgadzam się z Markusem. Za niecałe 500zł to ja wolę posączyć Aberlour Abunadha, Lage 16 czy jakiegoś GD. Nawet Ardbeg Uigeadail wyjdzie spoko. To wszystko łychy na 85+ a z tymi wcześniej podanymi to sądzę, że możemy powyżej 80/100 nie wyjść Wink Rozumiem, że upojenie będzie już solidne ale chyba lepiej tankować sprawdzone pozycje przy których zawsze się dobrze siedzi Smile


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Bartek - 03-10-2016

GD CS batch 5 Smile Smile
Dobrze kombinujecie Pany Smile


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - konio23 - 03-10-2016

No to co ?
Każdy sam coś bierze ?
Podejmijcie decyzje.Mnie rybka........a nawet akwarium Big Grin


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Neptune - 03-10-2016

Trochę racji w tym jest. No i każdy sam by decydował co i ile chce pić.


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - wncvirus - 03-10-2016

Tylko jest pytanie. Czy nie lepiej zrobić tak. Że każda "para" lub " trójka" by prócz butli na cześć oficjalną przywiozła ze sobą butlę na open bar?. Gdyż jak każdy z nas przywiezie butle na open bar to będziemy mieć 18 butelek i wydaje mi się że to będzie trochę za dużo. Dlatego sugeruje taki podział.


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Neptune - 03-10-2016

Wtedy koszt wzrastałby nie o 50zł, a o 150, więc raczej odpada. Pomysł jest taki, żeby każdy przywiózł (lub nie) jakąś otwartą, butelkę ze swoich zbiorów, na własny użytek po części oficjalnej. Każdy wtedy sam decyduje ile chce pić i co będzie pić.


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - morgan82 - 03-10-2016

Neptune napisał(a):Wtedy koszt wzrastałby nie o 50zł, a o 150, więc raczej odpada. Pomysł jest taki, żeby każdy przywiózł (lub nie) jakąś otwartą, butelkę ze swoich zbiorów, na własny użytek po części oficjalnej. Każdy wtedy sam decyduje ile chce pić i co będzie pić.

Jestem za. Kto coś zechce to przywiezie a kto nie to nie. Wink składanie się na kolejną butelkę w parach dla mnie odpada.


Re: Spotkanie forum TheTasteOfWhisky Batch #2 - Sendilkelm - 03-10-2016

Czyli wracamy do punktu wyjscia. Ja i Bartek cos tam wygrzebiemy pewnie z blendów Tongue

PS
Konrad zapytal w innyum watku o szklo.
Jesli ktos chce to moze dobrac sobie. My bedziemy miec pewnie do 5 na osobe.