The Taste of Whisky
Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) (/showthread.php?tid=67)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - arecki - 05-28-2013

takie perełki na zimnej podłodze stawiać...nie ładnie Tongue


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - Sendilkelm - 05-28-2013

arecki napisał(a):takie perełki na zimnej podłodze stawiać...nie ładnie Tongue

Ha, właśnie, że nie na zimnej. Mieszkamy na parterze, a centralnie pod spodem jest piec "grzewczy" na cały blok, więc mamy podgrzewaną podłogę w przedpokoju i częściowo w łazience za kasę lokatorów. Smile


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - menran - 05-28-2013

Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):No piekna kolekcja, zazdroszcze Glenfiddicha Big Grin ale i u mnie przyjdzie na niego pora Big Grin

A to nie masz go?
Ja właśnie się zastnawiam, bo w piątek Tomek na scomie.de zamawia. Czy nie wziąć też wersji Bourbon :/ Ale na razie trochę za drogo, a później będzie drożej, ale po zakupie tej czwórki w tym miesiącu już raczej nic.
Tego nie mam, ale na razie w tym miesiacu wydalem maly majatek na whisky wiec musi poczekac. Big Grin
A ja troszke sie opanowac , bo po malu trace rozeznanie co ma jeszcze dotrzec do kolekcji :lol:


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - arecki - 05-28-2013

Sendilkelm napisał(a):Ha, właśnie, że nie na zimnej. Mieszkamy na parterze, a centralnie pod spodem jest piec "grzewczy" na cały blok, więc mamy podgrzewaną podłogę w przedpokoju i częściowo w łazience za kasę lokatorów. Smile
a to sorry Tongue


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - Tomek - 05-30-2013

Neptune czy twoje zamówienie pozostaje bez zmian tj. 2 rumy i 1/2 fiddicha 18?


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - Neptune - 05-30-2013

Tak.


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - Tomek - 05-31-2013

Zamówienie zrobione Smile Jak mi obciąży kartę to dam znać ile to w PLNach. Kupiłem tym ludziom dużą bombonierę także po 2 EUR jeszcze doliczę do rachunku (Wiktor zamawia jeszcze z nami). Pewnie jeszcze będziemy do nich zamawiać więc lepiej zostawić dobre wrażenie. Nie mogę wkleić tu pdf-a więc jak chcecie potwierdzenie to podeślijcie mi maile na priv.


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - Tomek - 06-02-2013

Wysłałem Wam rozliczenie zamówienia. W załączeniu wrzucam potwierdzenie zamówienie i obciążenia karty.


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - Tomek - 06-02-2013

z


Re: Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć) - Sendilkelm - 06-03-2013

Tak to jest jak się ma kartę gdzie walutą podstawową jest dolar Smile Najpierw dolar, później pln i to po ich widełkach Smile

Tomku, a swoją drogą to będziesz miał okazję zamawiać jeszcze coś z tego sklepu? (częściej) w sensie sposobu. Smile