The Taste of Whisky
Hyde Park - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Offtopic (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Dział: Cafe - pogaduszki (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Hyde Park (/showthread.php?tid=61)



Re: Hyde Park - Neptune - 08-24-2013

To miły masz wyjazd Big Grin
Jakie destylarnie odwiedziłeś? Smile


Re: Hyde Park - menran - 08-25-2013

Neptune napisał(a):To miły masz wyjazd Big Grin
Jakie destylarnie odwiedziłeś? Smile
Saram sie dotrzec do wszystkich w rejonie Speyside, ale jest ich okolo 50 ciu. Big Grin
Wiekszosc jest nie dostepna dla zwiedzajacych wiec robie tylko fotki z zewnatrz.
A w samych destylarniach tez nie wolno fotografowac. Tylko Glenfiddich pozwolil 8-) .


Re: Hyde Park - Tomek - 08-26-2013

Tak przeszlo bez echa, ale niedawno pobilismy rekord w ilosci uzytkownikow online - 18. Nice.


Re: Hyde Park - Neptune - 08-27-2013

o wpół do trzeciej rano... Boże, to wy nie śpicie? Big Grin


Re: Hyde Park - menran - 08-27-2013

Sciema jakas?


Re: Hyde Park - Tomek - 08-27-2013

Nie zauważyłem godziny Wink Ściema lub zegarek myli a.m .z p.m. Big Grin


Re: Hyde Park - Neptune - 08-28-2013

Nie myli, a jedynie cofa czas o godzinę Smile
Więc jak stronka pokazuje, że było nas 18 o 2:25, to było nas tyle o 3:25. Więc tym bardziej brawo Big Grin Choć w sumie była to sobota, to może wszyscy akurat przyjęcie urządzali Smile W każdym razie dziwna pora na masowe zebranie na forum. Wink


Re: Hyde Park - Sendilkelm - 08-28-2013

A ja już wróciłem z urlopu. Powoli ogarniam się ze sprawami prywatnymi. Widzę, że nieźle tutaj szaleliście Smile Może jakieś boty wariowały, stąd tyle wejść nagle.

PS.
Lotnisko we Wrocku biedne w whisky, lotnisku w Izmirze też biedne w whisky. Generalnie biedne i drogo. Np Ardbeg Ten po 45 euro. Nie ma nic ciekawego, same podstawki i tyle.

Wziąłem sobie z obowiązku kupienia czegokolwiek i nie wracania z pustymi rękami.
1. Strathisla 12yo
2. Bunnahabhain darach ur (Batch 9)


Re: Hyde Park - menran - 08-28-2013

Sendilkelm napisał(a):A ja już wróciłem z urlopu. Powoli ogarniam się ze sprawami prywatnymi. Widzę, że nieźle tutaj szaleliście Smile Może jakieś boty wariowały, stąd tyle wejść nagle.

PS.
Lotnisko we Wrocku biedne w whisky, lotnisku w Izmirze też biedne w whisky. Generalnie biedne i drogo. Np Ardbeg Ten po 45 euro. Nie ma nic ciekawego, same podstawki i tyle.

Wziąłem sobie z obowiązku kupienia czegokolwiek i nie wracania z pustymi rękami.
1. Strathisla 12yo
2. Bunnahabhain darach ur (Batch 9)
W Strathisla bylem dwa dni temu, maja tylko 12YO i nie smakowala mi Big Grin


Re: Hyde Park - Sendilkelm - 08-28-2013

menran napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):A ja już wróciłem z urlopu. Powoli ogarniam się ze sprawami prywatnymi. Widzę, że nieźle tutaj szaleliście Smile Może jakieś boty wariowały, stąd tyle wejść nagle.

PS.
Lotnisko we Wrocku biedne w whisky, lotnisku w Izmirze też biedne w whisky. Generalnie biedne i drogo. Np Ardbeg Ten po 45 euro. Nie ma nic ciekawego, same podstawki i tyle.

Wziąłem sobie z obowiązku kupienia czegokolwiek i nie wracania z pustymi rękami.
1. Strathisla 12yo
2. Bunnahabhain darach ur (Batch 9)
W Strathisla bylem dwa dni temu, maja tylko 12YO i nie smakowala mi Big Grin

Nic dziwnego, ona kosztowała na lotnisku 35 euro Smile