The Taste of Whisky
1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Społeczność (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział: Spotkania, wspólne degustacje (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa (/showthread.php?tid=536)



Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - cubus - 04-12-2015

surykatka napisał(a):Cubus na 32, czyli przed ostatnim zdjęciu są wszyscy, dało by się jakoś nicki wstawić, żebym wiedział kto jest kto?

To zdjęcie jest mega słabe jakościowo. Było robione jeszcze drugim aparatem i może będzie lepsze. Co do oznaczenia... mogę spróbować ale nie jestem w stu procentach pewien czy uda mi się wszystkich dobrze oznaczyć. Długość stołu spowodowała, że z drugim jego końcem zaznajomiłem się dużo słabiej Sad


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - sebastian_ka - 04-12-2015

W końcu i mi udało się dotrzeć do domu. Emocje po spotkaniu jeszcze nie do końca opadły. Chciałbym powiedzieć, że bardzo miło było wszystkich poznać osobiście. Bardzo się cieszę, że wziąłem udział w spotkaniu w Waszym towarzystwie. Podziękowania z mojej strony dla organizatorów za przygotowanie imprezy. Stół był długi, butelek dużo a przerw mało i niestety nie udało się z każdym zamienić słowa dłużej ale mam nadzieję, że będzie jeszcze nie jedna okazja aby poznać się lepiej.


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - cubus - 04-12-2015

dodałem zdjęcie 34 do galerii gdzie są wszyscy oznaczeni. Jeśli kogoś pomyliłem to przepraszam! Piszcie to będę poprawiał.


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - Bartek - 04-12-2015

Cubus bezbłędnie, będziesz polewał na kolejnym spotkaniu w nagrodę Wink
Przerw rzeczywiście było mało... no cóż ilość butelek nie pozwoliła odetchnąć zbyt długo, następnym razem będzie inna forma.


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - single malt - 04-12-2015

Końcówka już na prawdę było dobre tempo, ale każdy walczył :mrgreen:
Świetna impreza, super było skosztować tylu różnych produktów, pobawić się w ocenianie - tym bardziej, ze doświadczenia mam małe w porównaniu do większości, to takie spotkanie na pewno pomogło mi w brnięciu dalej w temat Big Grin


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - Sendilkelm - 04-13-2015

single malt napisał(a):Końcówka już na prawdę było dobre tempo, ale każdy walczył :mrgreen:
Świetna impreza, super było skosztować tylu różnych produktów, pobawić się w ocenianie - tym bardziej, ze doświadczenia mam małe w porównaniu do większości, to takie spotkanie na pewno pomogło mi w brnięciu dalej w temat Big Grin

Smile

Cieszymy się wszyscy, że się podobało, chyba każdemu. Moim zdaniem z ważnych rzeczy zabrakło rozmowy na temat każdej butelki jeśli chodzi o aromaty, ale wiadomo, że poczęści to było spowodowane czase i długością stołu. Już myślimy nad następnym. Wiemy co zmienić, co ulepszyć. Mam nadzieję, że zmiany będą wszystkim chętnym odpowiadać.

Co do samych butelek, to pewnie nikt nie spodziewał się wypasów. Część zaskoczyła in plus, część in minus, a cześć nie zaskoczyła w ogóle. Fajne jest to, że były butelki oceniane przez poszczególne osoby naprawdę różnie. Czyli jednak nasze gusta się różnią... chociaż lepsze butelki były ewidentnie lepsze.
Jeśli ktoś ma propozycje odnośnie następnych spotkań, oczywiście jeśli chodzi o wszystko czyli formę, czas (kiedy), butelki, miejsce, długość (ilość dni) to czekamy na posty Smile


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - cubus - 04-13-2015

Bartek napisał(a):Cubus bezbłędnie, będziesz polewał na kolejnym spotkaniu w nagrodę Wink

... chyba rozlewał :lol:


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - Sendilkelm - 04-13-2015

http://www.smakwhisky.com/degu1/index.html

PPM -> Zapisz plik jako (po wejsciu na strone)


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - Tomek - 04-13-2015

O widzę że moja butelka nie była wcale najgorsza Smile Ocenianych było 20 whisky, a w spisie jest tylko 19.


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - Sendilkelm - 04-13-2015

Tomek napisał(a):O widzę że moja butelka nie była wcale najgorsza Smile Ocenianych było 20 whisky, a w spisie jest tylko 19.

Bo 20 jest TOP SECRET Tongue