The Taste of Whisky
1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Społeczność (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział: Spotkania, wspólne degustacje (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa (/showthread.php?tid=536)



Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - morgan82 - 04-08-2015

Ok piszę tutaj bo nie będę zakładał nowego tematu. Proszę o przypomnienie co komu mam zabrać i przytargać . Mam sampla dla Daniela L , Maltheada, Menrana, Snoopa, czy coś jeszcze coś dla kogoś ? Wiem że mam odebrać sample Bartoszka i Pitera . Jeżeli jeszcze coś przeoczyłem to proszę o szybkie info bo jutro już lecę do Wawy i będzie lipa jak czegoś zapomnę Smile


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - snoop - 04-08-2015

Ja jutro z rana każdemu na PW napisze co mam u niego Wink


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - morgan82 - 04-08-2015

snoop napisał(a):Ja jutro z rana każdemu na PW napisze co mam u niego Wink


Od razu Ci mówię Snoop że nie mam sampelków Brory ani PE Big Grin


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - malthead - 04-08-2015

Haha, czekałem na to. Big Grin Co kto komu, u kogo, gdzie i ile.... :lol:
Ja listę sporządziłem wczoraj - wychodzi na to, że do domu będę targał ok 50 sampli :lol: :lol:


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - morgan82 - 04-08-2015

malthead napisał(a):Haha, czekałem na to. Big Grin Co kto komu, u kogo, gdzie i ile.... :lol:
Ja listę sporządziłem wczoraj - wychodzi na to, że do domu będę targał ok 50 sampli :lol: :lol:

A droga daleka , ciekawe ile dowieziesz do domu :lol:


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - snoop - 04-08-2015

morgan82 napisał(a):
snoop napisał(a):Ja jutro z rana każdemu na PW napisze co mam u niego Wink


Od razu Ci mówię Snoop że nie mam sampelków Brory ani PE Big Grin

Taaaa nie masz Big Grin Mi możesz się przyznać Wink


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - malthead - 04-08-2015

morgan82 napisał(a):
malthead napisał(a):Haha, czekałem na to. Big Grin Co kto komu, u kogo, gdzie i ile.... :lol:
Ja listę sporządziłem wczoraj - wychodzi na to, że do domu będę targał ok 50 sampli :lol: :lol:

A droga daleka , ciekawe ile dowieziesz do domu :lol:


Gdybym jechał PolskimBusem :lol: ..., np, z kolegą forumowiczem, który będzie targał ze sobą torbę sampli dla innego kolegi forumowicza.... :lol: :lol:


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - morgan82 - 04-08-2015

malthead napisał(a):
morgan82 napisał(a):
malthead napisał(a):Haha, czekałem na to. Big Grin Co kto komu, u kogo, gdzie i ile.... :lol:
Ja listę sporządziłem wczoraj - wychodzi na to, że do domu będę targał ok 50 sampli :lol: :lol:

A droga daleka , ciekawe ile dowieziesz do domu :lol:


Gdybym jechał PolskimBusem :lol: ..., np, z kolegą forumowiczem, który będzie targał ze sobą torbę sampli dla innego kolegi forumowicza.... :lol: :lol:

To ja nie wiem gdzie byśmy dojechali ale też by było pięknie Confusedhock:


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - surykatka - 04-08-2015

Morganku ja kilka dni temu zacząłem przygotowywać listę co powinno trafić w twoje ręce dla mnie w Wawie.. i się troszkę pogubiłem
Ale cokolwiek by ci nie dali to bierz i się nie zastanawiaj, jak przetestujecie te ponad 20 butli, to może i coś więcej ci wpadnie w ręce :twisted: a rano i tak nie będą pamiętać pijoki jedne Wink ..

i pamiętaj nie bierz w drogę powrotną nikogo z forumowiczów do Polskiego Busa, bo jeszcze z pustą torbą wrócisz .. a my tu czekamy w Grodzie Kraka na sampelki z niecierpliwością


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - Bartek - 04-08-2015

Malthead właśnie zacząłem wyciągać sample z szafki... trochę tego dla Ciebie mam haha Snoop też będzie zadowolony Wink