The Taste of Whisky
1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Społeczność (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział: Spotkania, wspólne degustacje (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa (/showthread.php?tid=536)



Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - K@mil - 03-03-2015

Czyżby jacyś obcy szykowali się na nasze buteleczki? Big Grin


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - malthead - 03-03-2015

snoop napisał(a):W Gościńcu:
"Brak pokoi w tym terminie: pt 10 kwietnia 2015 - sob 11 kwietnia 2015 (1 noc)"

:?

Confusedhock: Ja ok 7:30 zarezerwowałem ostatni z łazienką ale bez jeszcze były dostępne. Sprawdzajcie przez inne strony albo dzwońcie tam bezpośrednio. Ja rezerwowałem przez booking.com a wiem, że inne serwisy mogą mieć swoje kontyngenty.

Jeżeli większość z was będzie rezerwowała gdzie indziej, to się przeniosę bo mogę anulować rezerwację.


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - McCoy - 03-03-2015

Cieszę się na spotkanie z Wami. Mam propozycję patrząc na ilość butelek. Może pozostałe osoby, które nie kupiły jeszcze whisky niech kupią jedną wspólną butelkę? Po pierwsze wytrzymamy fizycznie spotkanie ) a po drugie przy złożeniu składki dostępne będą jeszcze ciekawsze SM. Ja na przykład mogę połączyć siły z...DanielemSmile Ostatnio ostro trenujemy - na przykład przed WhiskyLegend udało się spróbować 25 różnych - jednak w moim wieku sił jeszcze starcza!


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - K@mil - 03-03-2015

Spotkanie będzie na pewno przednie! Też się nie mogę doczekać, powiem szczerze Smile
Co do ilości maltów, to faktycznie, będzie tego naprawdę sporo i jakieś łączone zakupy byłyby ok. Tylko nie wiem czy idea sztywna i testujemy tylko niedrogie whisky do 300zł Wink Niech się adminy wypowiedzą Wink


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - snoop - 03-03-2015

K@mil napisał(a):Co do ilości maltów, to faktycznie, będzie tego naprawdę sporo

Ja od samego liczenia butelek mam 1,5 promila :lol:


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - malthead - 03-03-2015

Temat wspólnych zakupów już raz omawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że pozostajemy przy ustalonych zasadach. Myślę, że powinniśmy dotrzymać te zasady do końca a nadmiar maltów pójdzie w sampelki. Wink


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - malthead - 03-03-2015

malthead napisał(a):
snoop napisał(a):W Gościńcu:
"Brak pokoi w tym terminie: pt 10 kwietnia 2015 - sob 11 kwietnia 2015 (1 noc)"

:?

Confusedhock: Ja ok 7:30 zarezerwowałem ostatni z łazienką ale bez jeszcze były dostępne. Sprawdzajcie przez inne strony albo dzwońcie tam bezpośrednio. Ja rezerwowałem przez booking.com a wiem, że inne serwisy mogą mieć swoje kontyngenty.

Jeżeli większość z was będzie rezerwowała gdzie indziej, to się przeniosę bo mogę anulować rezerwację.


Dzwoniłem właśnie do Gościńca i do H36 i pytałem tylko o pokoje 2os z łazienką (w H36 jest to pokój 2os Lux) i uzyskałem następującą odpowiedź:

Gościniec: Cena za pokój ze śniadaniem: 130,- zł - wolnych na tą chwilę: 10 (Możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji najpóźniej do godz. 18tej w Piątek 10.04)

H36: Cena za pokój ze śniadaniem Lux: 150,- zł - wolnych na tą chwilę: 14 (Możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji najpóźniej do godz. 18tej w Piątek 10.04)
H36: Cena za pokój ze śniadaniem Lux: 135,- zł - wolnych na tą chwilę: j.w. - Cena promocyjna bez możliwości anulowania i płatna przy składaniu rezerwacji.

Ceny sa przyzwoite a przy obłożeniu po 2 os. to już naprawdę tanio wychodzi.

Więc jak proszę Państwa, ktoś jeszcze rezerwuje?


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - snoop - 03-03-2015

Ja wstępnie zaklepałem w Hostelu36, ale jeszcze się rozglądam

EDIT: malthead w Hostel36 nie ma śniadań, można sobie kupić kanapki takie jak na stacjach benzynowych Wink

Dla zainteresowanych: prywatne łazienki są tylko w pokojach DeLuxe



Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - malthead - 03-03-2015

Kobita z recepcji powiedziała, że ze śniadaniem - specjalnie pytałem!

W takim razie trzeba rezerwować w Gościńcu, w którym:

[attachment=317]

Tongue


Snoop, a ty dlaczego w H36 zarezerwowałeś? Gościciec ma śniadanko i w dodatku jest "za winklem" Wink


Re: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa - snoop - 03-03-2015

malthead napisał(a):Snoop, a ty dlaczego w H36 zarezerwowałeś? Gościciec ma śniadanko i w dodatku jest "za winklem" Wink

Wstępnie tylko zarezerwowałem, w każdej chwili mogę zrezygnować Wink Przez booking w Gościńcu się nie da bo wyświetla, że nie ma żadnego wolnego pokoju w tym terminie. Po pracy tam zadzwonię Wink