The Taste of Whisky
[Z] Sampling pod choinkę - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Giełda (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Sample (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: [Z] Sampling pod choinkę (/showthread.php?tid=491)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Re: Sampling pod choinkę - Sendilkelm - 12-04-2014

snoop napisał(a):
morgan82 napisał(a)::lol: dlatego jak przyjdą butelki to chyba będę musiał klapki na oczy załorzyć i przestać czytać co piszecie bo pewnie złamię się raz dwa Smile

Zawsze możesz prosić o czasowe zbanowanie Big Grin

Ktoś mnie wołał?


Re: Sampling pod choinkę - Bartek - 12-04-2014

Malt pięknie to ogarnąłeś Wink oby tylko butelki dotarły na czas do Niemiec.


Re: Sampling pod choinkę - malthead - 12-04-2014

Bartek napisał(a):Malt pięknie to ogarnąłeś Wink oby tylko butelki dotarły na czas do Niemiec.

Dzięki.

No, akcja trzyma w napięciu do końca. Nasz sampling jak jakiś dobry thriller, z najlepszą obsadą Big Grin

LMDW na pierwsze zamówienie potrzebował dokładnie tydzień (Jeżeli w kartonie który przyszedł faktycznie jest zamówiona Bunna?! - Dowiem sie wieczorem). Zamówione 27.11. do limburga dotarło dzisiaj. Jest więc jeden dzień zapasu :?

Co do Aberlour'a to właściciel sklepu zaproponował mi, że przewiezie przesyłkę (1 Flaszkę (!!)... SZAAACUUUN !!) samochodem do Austrii i wyśle z tamtąd do niemiec. Ze szwajcari nie może słać za granice bo przesyłka alkoholu o mocy pow. 17% jest traktowana jako (uwaga, trzymajcie się) TRANSPORT MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH !!! Confusedhock: (Nie mamy po prawej pasującego uśmieszku! Przydał by się przynajmniej taki, który wali sobie jakimś pożądnym młotkiem w łeb!!) Widać, że głupota absolutnie nie zna granic.

No nic, zobaczymy, oby se udało.

Dzięki (na tą chwilę) za dobry sampling.
Pozdrawiam


Re: Sampling pod choinkę - Daniel - 12-05-2014

Mamy do kolekcji sampli z serii Artist 4 Laphroiga 15 yo. Koszt butli 959 zł. Buteleczka 2 zł + koszt wysyłki.

Chętni?

Daniel 200 ml
Bartoszek 150 wstępnie

Zostało 350.

Otworzymy jak będzie komplet.

P. S. Malthead - pozwoliłem sobie dodać sampling tutaj idąc za serią Artist. Mam nadzieję, że to ok. Jeśli tak to wrzuć rownież tę butlę i odliczanie chętnych do pierwszego postu w wątku.

Dzięki


Re: Sampling pod choinkę - snoop - 12-05-2014

Jeśli da radę płatność i przesyłkę przełożyć na po świętach to biorę 50ml


Re: Sampling pod choinkę - Daniel - 12-05-2014

Da radę Wink


Re: Sampling pod choinkę - snoop - 12-05-2014

Daniel napisał(a):Da radę Wink

To zapisuj Wink


Re: Sampling pod choinkę - malthead - 12-05-2014

Daniel napisał(a):Mamy do kolekcji sampli z serii Artist 4 Laphroiga 15 yo. Koszt butli 959 zł. Buteleczka 2 zł + koszt wysyłki.

....

P. S. Malthead - pozwoliłem sobie dodać sampling tutaj idąc za serią Artist. Mam nadzieję, że to ok. Jeśli tak to wrzuć rownież tę butlę i odliczanie chętnych do pierwszego postu w wątku.

Dzięki


Jasne, że ok. Pozycje ująłem i siebie odrazu też. Wziął bym więcej tylko, jakby to powiedzieć ..... ten torf :roll:


Re: Sampling pod choinkę - malthead - 12-08-2014

Przesyłka przekroczyła dzisiaj granicę F/DE.

Pozdrawiam


Re: Sampling pod choinkę - Bartek - 12-08-2014

Lubię to Wink