The Taste of Whisky
[Notki] Surykatkowe notki - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Degustacja (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: [Notki] Surykatkowe notki (/showthread.php?tid=486)



Re: [Notki] Surykatkowe notki - konio23 - 09-26-2016

Czekaj.Bartoszek idzie seryjnie.Balwenie ma jako rozbiegówkę , zobaczymy na czym skończy Big Grin


Re: [Notki] Surykatkowe notki - surykatka - 09-26-2016

Cytat:Czekaj.Bartoszek idzie seryjnie.Balwenie ma jako rozbiegówkę , zobaczymy na czym skończy Big Grin

.. Adam ty łobuziaku Wink


Re: [Notki] Surykatkowe notki - surykatka - 09-26-2016

Dziś wyjątkowo odmienna koncepcja.. wóda w szklanie z lodem, a na przemiennie browar Ciechan; bo okazja niebywała.. w końcu ile razy w życiu w pracy składa się wypowiedzenie.. ja po raz pierwszy.. i miejmy nadzieję ostatni :twisted:


Re: [Notki] Surykatkowe notki - PawelWojcik - 09-26-2016

w zyciu faceta najwazniejsze sa jaja i tak trzymaj!
Rosjanie mawiaja: пиво без водки - деньги на ветер (piwo bez wodki - pieniadze poleca z wiatrem).

pojutrze bedzie lepiej,
zdrowia zycze (najwazniejsze),
ja.

PS
2-5 gram wegla na noc plus conajmniej litr wody.
rano zdecydowanie lepszy jest Alka-Seltzer niz Alka-Prim, bo ciszej szumi jak sie rozpuszcza (wielokrotnie potwierdzilem empirycznie).


Re: [Notki] Surykatkowe notki - konio23 - 09-26-2016

surykatka napisał(a):ja po raz pierwszy.. i miejmy nadzieję ostatni

Pierwszy raz we wszystkim jest nie zapomniany Wink
Potem może być tylko lepiej :mrgreen:


Re: [Notki] Surykatkowe notki - morgan82 - 09-26-2016

Bartoszek pies im mordę lizał . Albo chu.... im w dup...... Dobrze zrobiłeś. Piję Twoje zdrowie.


Re: [Notki] Surykatkowe notki - surykatka - 09-27-2016

Dzięki bardzo Wink

Nie żałuję tej decyzji, mam nową pracę i poznałem fajnych ludzi. No i jestem wdzięczny Adamowi, bo razem z swoją ukochaną małżonką przyczynili się do podjęcia pprzeze mnie decyzji o odejściu. Nawet żona Adama przez telefon podyktowała mi treść wypowiedzenia które wysłałem Pocztą.
Czasami warto dostać kopa w dupę od swojego pracodawcy, bo sam pewnie bym nie podjął decyzji i nie złożył wypowiedzenia.


Re: [Notki] Surykatkowe notki - konio23 - 09-27-2016

Ty się tam chłopaku szykuj bo Cię ciężki tydzień czeka :mrgreen:


Re: [Notki] Surykatkowe notki - surykatka - 09-27-2016

No właśnie, obawiam się iż ten tydzień spędzony z Piotrem może się odbić na mojej psychice.. nie wspominając już o wątrobie :mrgreen:


Re: [Notki] Surykatkowe notki - surykatka - 09-28-2016

Cytat:2-5 gram wegla na noc plus conajmniej litr wody.
rano zdecydowanie lepszy jest Alka-Seltzer niz Alka-Prim, bo ciszej szumi jak sie rozpuszcza (wielokrotnie potwierdzilem empirycznie).

Dzięki Pawle, zakupy w aptece poczynione.. można śmiało na Przesiekę w piątek uderzać :mrgreen:


Cytat:rano zdecydowanie lepszy jest Alka-Seltzer niz Alka-Prim, bo ciszej szumi jak sie rozpuszcza (wielokrotnie potwierdzilem empirycznie).

tyle to przeżyję, najgorszy jest ten "poranny tupot mew w głowie"