The Taste of Whisky
Informacje techniczne - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Informacje techniczne (/showthread.php?tid=43)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Re: Informacje techniczne - cubus - 07-17-2015

jakieś starocie zepsute pijecie w buteleczkach niepewnego pochodzenia to się tak potem kończy, że oczy zawodzą Smile
Jak twórca logo i ogólnie kolorystyki klubowej zgadzam się ze stwierdzeniem, że jest mniej czytelnie na forum.
To jednak chwilowa sytuacja i niewielkie możliwości konfiguracyjne forum. Chcieliśmy wprowadzić kolejny element zwracający uwagę i to się udało.


Re: Informacje techniczne - K@mil - 07-17-2015

Kolorystyka może być, ale bajzel jest w pokazywaniu nieprzeczytanych postów Wink


Re: Informacje techniczne - Sendilkelm - 07-17-2015

K@mil napisał(a):Kolorystyka może być, ale bajzel jest w pokazywaniu nieprzeczytanych postów Wink

WIemy w czym jest problem, ale wszystkie siły były skierowane na inne problemy, załatwimy to jutro. Niestety tzreba przebolieć chwilę.


Re: Informacje techniczne - K@mil - 07-17-2015

To jest pierd, wiadomo.


Re: Informacje techniczne - Cask Strength - 09-02-2015

Sendi,
Czy jest opcja, żeby wszystkie linki po kliknięciu otwierały się na nowej karcie/stronie?

Kolejna sprawa: po kliknięciu na ikonkę ostatniego wpisu przy jakimś temacie, strona się nie ładuje. Trzeba kliknàć na temat i potem dopiero na ostatnià stronę w temacie, żeby załadować ostatni wpis. Albo przy temacie kliknàć na ostatnià stronè i dopiero temat się ładuje.


Re: Informacje techniczne - Sendilkelm - 09-02-2015

Cask Strength napisał(a):Sendi,
Czy jest opcja, żeby wszystkie linki po kliknięciu otwierały się na nowej karcie/stronie?
No wlasnie, to jest troche pracochlonne przy tej wesrji forum z ta skorka. Juz to przerabialem i wydaje mi sie, ze nie ma sensu tego robic. Chcialem przejsc na nowsza wersje PHPBB, ale po zainstalowaniu stara skorka i caly ten interfejs powraca do standardowej szaty phpBB - caly RocketTHeme sie wywala. To jest wina zmiany forum na wersje responsywna - duzo jest zmian w wygladzie. Chce to zrobic, ale ostatnio na tego typu rzeczy naprawde brakuje czasu.
Nie wiem czy wtedy byloby latwo zrobic te linki - nie wiem czy w nowej wersji tak jest. Generalnie mozna otwierac z ctrl klikajac na myszke, wtedy zawsze sie otwiera w nowym oknie - lub piszac posta uwzgledniac, zeby sie otwieralo w nowym poscie.

Cask Strength napisał(a):Kolejna sprawa: po kliknięciu na ikonkę ostatniego wpisu przy jakimś temacie, strona się nie ładuje. Trzeba kliknàć na temat i potem dopiero na ostatnià stronę w temacie, żeby załadować ostatni wpis. Albo przy temacie kliknàć na ostatnià stronè i dopiero temat się ładuje.
To wiem, ze tak jest i nie wiem z czego to wynika - nie znalazlem. Prawdpodobnie jest to wina skorki, a nie silnika. Naprawienie tego to tez jak zwykle czas i znalezienie problemu.


Re: Informacje techniczne - Cask Strength - 09-02-2015

Ok. Przyjàłem.
Nie jest to coś z czym nie można żyć.
Wink


Re: Informacje techniczne - Sendilkelm - 07-07-2017

Dziś dodaliśmy nowy dział na forum "Rum", a pojawił się on w nowej kategorii "Inne alkohole". Jeżeli w przyszłości będzie zapotrzebowanie na inne typy, to sukcesywnie będziemy dodawać.
Rum jest chyba najbliższy tematyce, a wydaje mi się, że każdy z nas sięgał, sięga lub chce sięgnąć po tego typu rzecz, aby się przekonać z czym to się je (a raczej pije).


Re: Informacje techniczne - K@mil - 07-07-2017

Dział jest zablokowany, bo albo jestem ślepy, albo nie ma przycisku do tworzenia nowego tematu Smile


Re: Informacje techniczne - Sendilkelm - 07-07-2017

K@mil napisał(a):Dział jest zablokowany, bo albo jestem ślepy, albo nie ma przycisku do tworzenia nowego tematu Smile

Ja mam Wink

PS
Juz sprawdzam o co chodzi

EDIT
Teraz powinno byc lepiej