The Taste of Whisky
Propozycja samplingu młodzieniaszków - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Giełda (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Sample (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Propozycja samplingu młodzieniaszków (/showthread.php?tid=329)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - Sendilkelm - 07-31-2014

Przemek, jesli zasmakuje i bedizesz chcial jeszcze to sie jakos podielimy. A jak nie to moze znow na nastepna butle skladke zrobimy Smile


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - surykatka - 07-31-2014

Miltonki kupione Wink zgodnie z zamówieniem.Wziąłem 2- 1 dla was, a drugiego do Szkocji chyba zabiorę


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - snoop - 07-31-2014

Sendilkelm napisał(a):Przemek, jesli zasmakuje i bedizesz chcial jeszcze to sie jakos podielimy. A jak nie to moze znow na nastepna butle skladke zrobimy Smile

Spoko, wieczorem spróbuje i się odezwę Wink Kto by pomyślał, że na 8-latkę takie ciśnienie się zrobi Confusedhock:


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - morgan82 - 07-31-2014

surykatka napisał(a):Miltonki kupione Wink zgodnie z zamówieniem.Wziąłem 2- 1 dla was, a drugiego do Szkocji chyba zabiorę

No to super, a jednak go sprobuje jak to takie dobrocie i lakocie Smile
ps. Bartoszku moja czesc jakby sie dalo prosze dolacz do mojej calosci i odbiore razem wszystko. ( chyba ze kto inny bedzie dzieli to tez prosze do poczekalni Wink ).


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - Pawel - 07-31-2014

No ja wciąż jestem chętny na 50ml jeśli coś zostało


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - surykatka - 07-31-2014

Krzysiek 350ml
morgan82 200ml-tu płatność tak jak już kiedyś ustalaliśmy na spokojnie-tylko nie wiem czy ci odlać,czy całą butle do admina?
sendilkelm 100ml
Pawel 50ml

I macie zamkniętą butelkę Wink
Czyli żeby już nie komplikować proszę podzielić sobie butelkę wg/ tego kto co bierze i wysłać mi na konto
A ja albo butelkę puszcze do admina już teraz albo ją do Wawy przytaszczę 10 sierpnia- to już rafał mi da znać jak robimy


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - Sendilkelm - 07-31-2014

Za sample rozliczamy sie z surykatka ...
morgan82 - Twoje w poczekalni zostana u Bartka ok?
reszte sampli w postaci tego co zostalo w butelce odbiore osobiscie jak Bartek bedzie w Warszawie i sam rozleje juz na
Krzyska - 350ml (dostanie cala butle - to co zostanie)
Pawla - 50ml
Swoje - 100ml

Zrozumiale wszystko? Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - morgan82 - 07-31-2014

Tak jest, mi pasuje , żeby jak najmniej było z moimi kłopotu. Wszystko jasne kapitanie Smile
ps. Bartoszku gdzie z Polandu na Szkocką ziemię whisky targać Wink z drzewem do lasu ? Smile, ale Wam się wyjazd zajefajny szykuje .


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - Krzysiek - 07-31-2014

No i fajnie Smile
Poproszę na PW dane do przelewu.
pozdro


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - Sendilkelm - 07-31-2014

To ja dzis usiade do tego Miltonka jeszce raz, bo 100ml jeszcze do mnie jedzie Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin