The Taste of Whisky
Propozycja samplingu młodzieniaszków - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Giełda (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Sample (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Propozycja samplingu młodzieniaszków (/showthread.php?tid=329)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - surykatka - 08-02-2014

Ja całą butelkę przywiozę do Wawy Rafałowi- tylko odleję dla morgana82 jego część


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - Sendilkelm - 08-02-2014

Pawel napisał(a):Jeśli to nie problem to moją 50tkę odbiorę od Rafała, I tak mam coś tam jeszcze u niego do odebrania.

Pawel, ale wiekszosc przekaze Bartkowi w tym tyg. a Miltonduff bedzie za 2 tyg Smile Ale mysle, ze to nie problem - my raczej nie mamy problemu ze spotkaniem sie Tongue


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - Pawel - 08-03-2014

Sendilkelm napisał(a):
Pawel napisał(a):Jeśli to nie problem to moją 50tkę odbiorę od Rafała, I tak mam coś tam jeszcze u niego do odebrania.

Pawel, ale wiekszosc przekaze Bartkowi w tym tyg. a Miltonduff bedzie za 2 tyg Smile Ale mysle, ze to nie problem - my raczej nie mamy problemu ze spotkaniem sie Tongue

O widzisz, a ja myślałem że się w tym tygodniu jeszcze na niego załapię. Tak czy inaczej będzie łątwiet od Ciebie odebrać Wink


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - piokiler - 08-05-2014

Ja też wziął bym 100ml.

Jeżeli byli by chętni na pozostałe 500 ml to zakup i sampling mogę wziąć na siebie. Jeszcze coś bym pewnie dla siebie zakupił więc koszty przesyłki też odpadną. Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe propozycje to można by dwie, trzy butle rozsamplować, żeby po jednym samplu nie rozsyłać.

Hi ja tez byl wzial 100ml lub wiecej, trzeba sie szybko zdecydowac bo butelek juz malo zostalo


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - piokiler - 08-05-2014

Sorki nie tak mialo byc lecz tak:

Postprzez snoop » Cz lip 31, 2014 8:09 pm

Powiem szczerze, że według mnie butelka jest warta zakupu i najchętniej kupiłbym całą, jednak w sierpniu mam za dużo wydatków. Jakby zebrali się jeszcze ludzie na drugą butelkę to setkę bym brał

przez malthead » Pt sie 01, 2014 3:58 pm

Ja też wziął bym 100ml.

Jeżeli byli by chętni na pozostałe 500 ml to zakup i sampling mogę wziąć na siebie. Jeszcze coś bym pewnie dla siebie zakupił więc koszty przesyłki też odpadną. Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe propozycje to można by dwie, trzy butle rozsamplować, żeby po jednym samplu nie rozsyłać.


Ja tez bym wzial 100ml lub wiecej ,trzeba sie szybko zdecydowac bo butelek zostalo malo


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - Sendilkelm - 08-05-2014

CHyba ciężko, bo ta jedna butla dodatkowa zakupiona przez surykatke, juz cala zeszla :/ Za 300 zl trzeba brac cala butle i sie nie zastanawiac... bo warto.


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - piokiler - 08-05-2014

Jesli snoop I malthead jestescie dalej zainterewsowani I nie bedzie wiecej chetnych to mozemy wziasc butelke na 3 po 250ml.co wy na to?


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - snoop - 08-06-2014

piokiler napisał(a):Jesli snoop I malthead jestescie dalej zainterewsowani I nie bedzie wiecej chetnych to mozemy wziasc butelke na 3 po 250ml.co wy na to?

Ja odpuszczam


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - piokiler - 08-06-2014

No to lipa! Sa jacys inni chetni?


Re: Propozycja samplingu młodzieniaszków - mariusz123 - 08-06-2014

Zostały ostatnie dwie butelki. Kupuję jedną dla siebie i jedną na sampling