The Taste of Whisky
Samplowanie na forum - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Giełda (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Sample (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Samplowanie na forum (/showthread.php?tid=26)



Re: Samplowanie na forum - morgan82 - 01-25-2015

Witaj na forum.
Myślę że z tych pozycji podałeś i Cię interesują ktoś z forumowiczów posiada. Może nie jedna osoba wszystkie Smile
Trzeba poszperać w dziale sample i zobaczyć co tam u kogo zostało.


Re: Samplowanie na forum - pmad - 01-25-2015

Domyślam się, że niewykonalne jest zaopatrzyć się we wszystkie interesujące mnie pozycję u jednej osoby. Big Grin
Jeszcze kilka pozycji bym dodał:

GlenDronach 12YO
Glenfarclas 12YO
Balvenie 12YO


Jak ktoś ma jakieś ww butelki i podzielił by się z początkującym to proszę pisać. Smile


Re: Samplowanie na forum - sebastian_ka - 01-25-2015

Witaj pmad,

Jeżeli nie uda dostać od nikogo na forum inną opcją na dostanie sampli podstawowych wersji są miniaturki. Widziałem takie w kilku stacjonarnych sklepach z alkoholami. Spory wybór jest też w sklepach internetowych. W dziale Ogólnie o whisky jest post Lista sklepów online. Miniaturki sprzedawane są na ogół o pojemności 50 ml. Z tych, których szukasz na pewno widziałem kilka wersji Auchentoshan, Glenfiddish, Bowmore, Laphroaig, Ardbeg, Glenkinchie, Glendronach... i wiele, wiele innych.
Niestety cena jest zazwyczaj trochę wyższa w porównaniu do sampla z pełnej butli.

Poza tym coraz częściej podstawki single malt można dostać w barach, pubach czy restauracjach. Tak więc jeżeli mieszkasz w większym mieście to jest szansa, że znajdziesz taki lokal u siebie. Niestety nie zawsze takie lokale oferują atmosferę sprzyjającą kontemplacji ulubionego alkoholu.


Re: Samplowanie na forum - pmad - 01-25-2015

sebastian_ka napisał(a):Witaj pmad,

Jeżeli nie uda dostać od nikogo na forum inną opcją na dostanie sampli podstawowych wersji są miniaturki. Widziałem takie w kilku stacjonarnych sklepach z alkoholami. Spory wybór jest też w sklepach internetowych. W dziale Ogólnie o whisky jest post Lista sklepów online. Miniaturki sprzedawane są na ogół o pojemności 50 ml. Z tych, których szukasz na pewno widziałem kilka wersji Auchentoshan, Glenfiddish, Bowmore, Laphroaig, Ardbeg, Glenkinchie, Glendronach... i wiele, wiele innych.
Niestety cena jest zazwyczaj trochę wyższa w porównaniu do sampla z pełnej butli.

Poza tym coraz częściej podstawki single malt można dostać w barach, pubach czy restauracjach. Tak więc jeżeli mieszkasz w większym mieście to jest szansa, że znajdziesz taki lokal u siebie. Niestety nie zawsze takie lokale oferują atmosferę sprzyjającą kontemplacji ulubionego alkoholu.

Wiem, że są miniaturki lecz jest to owiele mniej opłacalna opcja...
Lokale również odpadają.


Re: Samplowanie na forum - piokiler - 01-25-2015

Witaj na forum,jesli miniaturki odpadaja i lokale tez to zostaje dzial sampli,pewnie ktos z nas ma cos na stanie w swojej szafie lub na polce Wink


Re: Samplowanie na forum - Bartek - 01-25-2015

Prnad sprawdź priv Wink


Re: Samplowanie na forum - morgan82 - 01-25-2015

Bartek napisał(a):Prnad sprawdź priv Wink

No to chyba się coś znalazło Smile


Re: Samplowanie na forum - piokiler - 01-25-2015

I jak szybko poszlo Big Grin


Re: Samplowanie na forum - pmad - 01-25-2015

Sprawdziłem priv i dostałem wiele ciekawych propozycji, dziękuję wszystkim za zainteresowanie! Smile
Gdyby ktoś miał coś ciekawego do zaproponowania dla początkującego to proszę pisać na priv gdyż jak wcześniej mówiłem - teraz tylko proszę o rezerwację a za około miesiąc będę składał zamówienia. Smile
Pozdrawiam!


P.S.
może mi ktoś odpowiedzieć na jedno pytanie (nie na temat ale mam nadzieję, że wybaczycie nowemu mały off-top):
dlaczego w wiadomościach na kilka wysłanych tylko jedna została wysłana a reszta siedzi w folderze DO WYSŁANIA ? :?


Re: Samplowanie na forum - snoop - 01-25-2015

Wysłana = odczytana
Do wysłania = jeszcze nie odczytana