The Taste of Whisky
Ardbeg - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ardbeg (/showthread.php?tid=230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


Re: Ardbeg - snoop - 09-19-2014

Milady napisał(a):Ja w Auri kawy nie czułam , w zasadzie niewiele czułam...
Doszukiwałam się tych sensacyjnych doznać ( no może bez Pani Basi :lol: ) ale było płytko , płasko i krótko.

Zwykły 10 YO ma dla mnie więcej energii i magii niż Auri.

Przereklamowany towar Sad

Ja właśnie porównywałem go do "dziesiątki" tego samego wieczora. Dziesiątka jest jakaś, dokładnie wiadomo o co jej chodzi a Auri podczas degustacji nie potrafił iść w żadną stronę, przez to był nijaki i nudny. Ja niby jakąś kawę tam poczułem ale jaka ona była to już napisałem - teraz sobie przypomniałem, że była w takiej szklance Big Grin :
[Obrazek: 2846666.jpg]


Re: Ardbeg - Sendilkelm - 09-19-2014

Milady napisał(a):Ja w Auri kawy nie czułam , w zasadzie niewiele czułam...
Doszukiwałam się tych sensacyjnych doznać ( no może bez Pani Basi :lol: ) ale było płytko , płasko i krótko.

Zwykły 10 YO ma dla mnie więcej energii i magii niż Auri.

Przereklamowany towar Sad

Nic dziwnego, bo byłaś zajęta ględzeniem i nie skupiałaś się na degustacji Auriego. Poza tym to już była chyba 9 czy 10 butelka z tego co pamiętam i raczej potrzeba było CI zwykłej kawy niż kawy z Ardbega. Smile

Odejdę trochę od tematu Ardbega, ale próbowałem wczoraj Arrana Westie - gdyby nie rozcieńczanie i gdyby trochę starszy był, to byłaby naprawdę mocna whisky.


Re: Ardbeg - Milady - 09-19-2014

Ja już nie będę się rozpisywała kto tego dłuuuugiego dnia kawy potrzebował :lol: :twisted:

Degustując Auri miałam duże oczekiwania , rok wcześniej zachwycił mnie owocowy bukiet Ardboga i liczylam na to że Auri udzwignie wyzwanie , niestety poległ , na całej linii Sad


Re: Ardbeg - Sendilkelm - 09-19-2014

Może jednak oczekiwania iza duże?

Dla mnie, Galileo, Ardbog, Auri to wsystkoe prawie to samo


Re: Ardbeg - K@mil - 09-19-2014

Jak Auri podobne do Galileo, to słabo będzie.


Re: Ardbeg - Milady - 09-19-2014

Tak poza wszystkim to robiłam dwa podejścia do Auri , jedno w dniu premiery w TWE i drugie na degustacji u Rafała , za każdym razem to samo rozczarowanie .
Mam jeszcze sampla więc do trzech razy sztuka , muszę tylko mieć natchnienie bo taka whisky może zepsuć dobrze zapowiadający się wieczór :lol:


Re: Ardbeg - Sendilkelm - 09-19-2014

Milady napisał(a):Tak poza wszystkim to robiłam dwa podejścia do Auri , jedno w dniu premiery w TWE i drugie na degustacji u Rafała , za każdym razem to samo rozczarowanie .
Mam jeszcze sampla więc do trzech razy sztuka , muszę tylko mieć natchnienie bo taka whisky może zepsuć dobrze zapowiadający się wieczór :lol:

To może zacznij od blendów, a skończ na Aurim Smile


Re: Ardbeg - surykatka - 09-19-2014

Cytat:Może jednak oczekiwania iza duże?

Dla mnie, Galileo, Ardbog, Auri to wsystkoe prawie to samo

smutna prawda adminku...


Re: Ardbeg - Milady - 09-19-2014

surykatka napisał(a):
Cytat:Może jednak oczekiwania iza duże?

Dla mnie, Galileo, Ardbog, Auri to wsystkoe prawie to samo

smutna prawda adminku...

Tia to jest myśl Wink


Re: Ardbeg - Milady - 09-19-2014

Supernova dotarła :