The Taste of Whisky
Aukcje internetowe - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Aukcje internetowe (/showthread.php?tid=181)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


Re: Aukcje internetowe - Sendilkelm - 01-11-2015

Dzięki Mariusz


Re: Aukcje internetowe - menran - 01-11-2015

mariusz123 napisał(a):nikomu niepotrzebnej roboty... :lol:
Wcale nie , dla kogos kto inwrstuje to swietna sprawa .


Re: Aukcje internetowe - morgan82 - 01-11-2015

Bardzo fajne zestawienie.


Re: Aukcje internetowe - cubus - 01-11-2015

Super! daje to jakiś obraz. I ta Yamazaki na przełomie listopad / grudzień Big GrinBig Grin


Re: Aukcje internetowe - morgan82 - 01-11-2015

cubus napisał(a):Super! daje to jakiś obraz. I ta Yamazaki na przełomie listopad / grudzień Big GrinBig Grin
Ogólnie na Japończyki straszna nagonka Smile ale cena tej Yamazaki to strasznie dziwna sprawa. Confusedhock:


Re: Aukcje internetowe - Daniel - 01-11-2015

Dzięki Mariusz.
Ja napisze w artykulik na ten temat i poproszę o recenzje


Re: Aukcje internetowe - K@mil - 01-12-2015

Super Mariusz Wink Yamazaki SC zabija Big Grin


Re: Aukcje internetowe - Cask Strength - 01-14-2015

Cask Strength napisał(a):Mi to się wiedzie :roll:

Podzielę się z wami przykrym doświadczeniem z http://www.livewhiskyauctions.com/

Wystawiłem u gościa kilka butelek na 6tej aukcji...

Ciąg Dalszy
dla zainteresowanych tym, jak czasem nie po myśli potrafią potoczyć się sprawy sprzedaży whisky Wink

Poczekałem do poniedziałku i zero odzewu więc tak jak postanowiłem wcześniej, nasmarowałem meila do gościa. Napisałem, że z powodu braku jakiegokolwiek zainteresowania z jego strony kontaktem i uregulowania należności za sprzedane butelki na jego aukcji, daję mu czas do końca tygodnia na przelanie należnej kwoty pieniężnej i dostarczenie mi mojej butelki whisky w nienaruszonym stanie. W przeciwnym razie sprawę zgłaszam na policję i/lub do stosownych urzędów w razie konieczności.
Nasmarowałem też negatywną opinię na jego facebookowej stronie i na jednym z forum brytyjskich.

Cisza była do dzisiaj. Czyli do środy.
Napisał mi maila, że jest mu przykro z tego powodu jak go potraktowałem, dlatego, że on robił wszystko żeby jak najlepiej dla mnie sprzedać wystawiane whisky i jak najszybciej ściągać należności od osób kupujących. Szanuje moją opinię o jego sposobie prowadzenia biznesu (na FB i na forum napisałem, że odradzam każdemu ze względu na rażący nieprofesjonalizm i unikanie kontaktu, opóźnianie płatności itd.) ale uważa, że jest krzywdząca.
Dzisiaj przelał mi pieniądze i ma nadzieję, że dziś wpłyną u mnie na konto.

Pieniądze dotarły (wreszcie :twisted: !).
Więc grzecznie odpisałem, że postraszenie go i umieszczenie opinii na FB było jedynym skutecznym sposobem na zmuszenie go do działania i po rezultacie widać, że miałem rację. Napisałem też, że miałem nadzieję na dłuższą współpracę ale dlatego, że nie zgadzam się na unikanie komunikacji i odkładania niezałatwionych spraw na nie wiadomo jak odległe terminy, więc nasza współpraca na tym się kończy.
Podziękowałem za pieniądze, wyraziłem nadzieję, że do piątku otrzymam moją butelkę whisky w nienaruszonym stanie i tyle.

Na FB usunął już moją opinię na temat LWA i usunął całkowicie możliwość wystawiania ocen jego biznesowi Wink


Re: Aukcje internetowe - cubus - 01-14-2015

Cask Strength napisał(a):
Cask Strength napisał(a):...i usunął całkowicie możliwość wystawiania ocen jego biznesowi Wink

i to chyba obrazuje najlepiej jak to wygląda po jego stronie Smile

Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło. Smutne tylko, że trzeba było nastraszyć gościa.


Re: Aukcje internetowe - morgan82 - 01-14-2015

Wygląda na to że trochę się obstrał Smile mozliwojść wejścia mu na interes organów co zajmują się takimi krętaczami skutecznie go odstarszyło. Podziałała też informacja na forach i FB na temat jego aukcji i to było chyba gorsze. Taką negatywną reklamę duzo ludzi zapamieta .
Dobrze że sie zakończyła pomyślnie sprawa. Daj jeszcze znać jak dojdzie bezpiecznie Twoja butelka.
Oj Jacek Ty to masz przeboje Smile