The Taste of Whisky
Wygląd forum - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Wygląd forum (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: Wygląd forum - root - 03-05-2013

To o co kolega prosi jest to mod, który zostanie zainstalowany dzisiaj w godzinach nocnych. Przykrym rozwiązaniem jest to, że nie ma tego w oryginalnym skrypcie, ale chyba po to jest tutaj zarząd by modyfikować to, co będzie użytkownikom przeszkadzało.

Jeżeli macie jakieś inne problemy techniczne/wizualne, to piszcie śmiało.


Re: Wygląd forum - arecki - 03-07-2013

widzę, że się dział sprzedam pojawił Smile

czy inny alkohol poza whisky też tam można wystawić? bo zrobię chyba niedługo remanent w barku


Re: Wygląd forum - Sendilkelm - 03-07-2013

arecki napisał(a):widzę, że się dział sprzedam pojawił Smile

czy inny alkohol poza whisky też tam można wystawić? bo zrobię chyba niedługo remanent w barku

Właśnie się nad tym zastanawiałem. W tej chwili nie ma regulaminów, bo są one w trakcie opracowywania. Jestem bardzo w stronę sprzedawania tylko whisky/whiskey. Chociaż w tej chwili dozwolone są wszystkie.

PS
Brakuje tylko kupujących na razie Smile


Re: Wygląd forum - larky - 03-07-2013

Byłbym jednak za trzymaniem się meritum tego forum czyli whisky. No ale to moje prywatne zdanie.


Re: Wygląd forum - menran - 03-08-2013

No tak ,jak bedzie wszystko to zrobi sie sklep monopolowy.
Tak jak larky jestem za whisky


Re: Wygląd forum - menran - 04-06-2013

Mam pytanie.
Dlaczego strona glowna wyglada jak reklama optyka?
Zamiast zdiecia pieknych slniacych alembikow ,albo czegos w temacie jest facet z okularami.
Moze to odstrasza ludzi ? ,jakos mi to nie pasuje do "Smaku Whisky".

Co sadzicie?


Re: Wygląd forum - Neptune - 04-06-2013

Zdecydowanie za. Zdjęcie alembików, jakiejś gorzelni, czy ładnej kolekcji buteleczek byłoby atrakcyjniejsze dla oka i od razu, nie czytając nawet nazw działów każdy by wiedział o czym jest forum. Ponadto proponuję utworzenie działu "inne alkohole", chyba nie muszę tłumaczyć o czym. Wink


Re: Wygląd forum - menran - 04-07-2013

Inne alkohole ? :lol: nie istnieja chyba ze w.... Cafe - pogaduszki :mrgreen:


Re: Wygląd forum - Sendilkelm - 04-07-2013

menran napisał(a):Mam pytanie.
Dlaczego strona glowna wyglada jak reklama optyka?
Zamiast zdiecia pieknych slniacych alembikow ,albo czegos w temacie jest facet z okularami.
Moze to odstrasza ludzi ? ,jakos mi to nie pasuje do "Smaku Whisky".

Co sadzicie?
Jeśli chodzi o bloga, to takie zdjęcie było do takiego darmowego layoutu. Nie wczytałem się w licencję i nie wiem czy mogę zmienić, a jeśli tak, to nie jest to modyfikowalne z poziomu ustawień. Na pewno pojawi się inne zdjęcie, ale biorąc pod uwagę, że innym moim hobby jest fotografia to nie chcę umieszczać zdjęcia wziętego z internetu. Może wkrótce poszukam czegoś na stokach i zakupię.

menran napisał(a):Inne alkohole ? :lol: nie istnieja chyba ze w.... Cafe - pogaduszki :mrgreen:
Jeśli ktoś chce pogadać o innych alko, to tak tylko Cafe i w oddzielnym wątku Smile Działów nie przewidujemy.


Re: Wygląd forum - menran - 04-07-2013

Jak chcesz to jutro poszperam w zdieciach z ostatniego wypadu do Szkocji .
Alembikow to nie mam ale moze cos narazie sie zlozy.