The Taste of Whisky
Nowe whiskybase - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nowe whiskybase (/showthread.php?tid=168)

Strony: 1 2 3 4 5


Nowe whiskybase - Sendilkelm - 01-11-2014

Jak wam się podoba?

Swoją drogą założyłem tam grupę SmakWhisky, jakby ktoś chciał (chociaż nie wiem po co) dołączyć tam to zapraszam.
Widzieliście gdzie ustawienie wartości kolekcji z uśrednionych wartości butelek? Usunęli to czy gdzieś się ukryło?


Re: Nowe whiskybase - menran - 01-11-2014

Sendilkelm napisał(a):Jak wam się podoba?

Swoją drogą założyłem tam grupę SmakWhisky, jakby ktoś chciał (chociaż nie wiem po co) dołączyć tam to zapraszam.
Widzieliście gdzie ustawienie wartości kolekcji z uśrednionych wartości butelek? Usunęli to czy gdzieś się ukryło?
Usuneli i nie bedzie :evil: spier... li cala impreze.


Re: Nowe whiskybase - Sendilkelm - 01-11-2014

menran napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Jak wam się podoba?

Swoją drogą założyłem tam grupę SmakWhisky, jakby ktoś chciał (chociaż nie wiem po co) dołączyć tam to zapraszam.
Widzieliście gdzie ustawienie wartości kolekcji z uśrednionych wartości butelek? Usunęli to czy gdzieś się ukryło?
Usuneli i nie bedzie :evil: spier... li cala impreze.

Ja tam jestem Junior Member, może dla tych co dodaje butle, noty etc jest taka opcja... ?


Re: Nowe whiskybase - Bartek - 01-11-2014

Stare ścieżki do butelek nie działają... słaby ruch z ich strony bo jednak sporo się do nich linkuje.
Poza tym wizualnie słabo, jakieś takie nie z tej epoki w ogóle. Jak zmieniać to na lepsze Smile


Re: Nowe whiskybase - Sendilkelm - 01-11-2014

Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Jak wam się podoba?

Swoją drogą założyłem tam grupę SmakWhisky, jakby ktoś chciał (chociaż nie wiem po co) dołączyć tam to zapraszam.
Widzieliście gdzie ustawienie wartości kolekcji z uśrednionych wartości butelek? Usunęli to czy gdzieś się ukryło?
Usuneli i nie bedzie :evil: spier... li cala impreze.

Ja tam jestem Junior Member, może dla tych co dodaje butle, noty etc jest taka opcja... ?

Już widzę topic, że zostało to usunięte :/ Szkoda.

Co do wyglądu, to ja wiem czy stary? Wygląda jak google trochę Smile


Re: Nowe whiskybase - Tomek - 01-11-2014

Ja tam jestem Senior Member, cokolwiek to znaczy Smile Punkty można zbierać za oceny, noty, dodane butelki i linki do sklepów.


Re: Nowe whiskybase - Hazelburn - 01-11-2014

Mnie się nie podoba. Jakiś kolor tej czcionki taki blady. Wizualnie beznadzieja. Butelki pomieszane lecą wg rocznika, bottlera trzeba dopiero wybrać osobno. Nie podoba mi się...


Re: Nowe whiskybase - Tomek - 01-11-2014

Trzeba się będzie przyzwyczaić.


Re: Nowe whiskybase - piokiler - 01-11-2014

Poprzednia wersja strony byla duzo lepsza,no coz trzeba przywyknac i tyle


Re: Nowe whiskybase - menran - 01-11-2014

Tomek napisał(a):Trzeba się będzie przyzwyczaić.
Mozna tez usunąć swoje butle i zrezygnowac . Bo po co mi ta lista, :x taka to ja mam w domu. Mi potrzeba cen tych butelek.