The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - blackholesun - 08-02-2018

cubus napisał(a):Zaglądaj w dział sample. Czasem coś fajnego sampluje to może cos weźmiesz i będzie okazja do spróbowania.

Widziałem ten dział i bardzo mi się spodobał Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - tango - 08-23-2018

Czas się przywitać z towarzystwem Smile
Jakoś whisky czy whiskey czy też bourbon mnie omijały, ale z czasem 2 osoby zaczęły opowiadać coraz więcej na temat single maltów i tak skutecznie argumentować dlaczego SM a nie blendy, że w końcu postanowiłem sam pogrzebać, poczytać i w końcu spróbować. Oczywiście zacząłem nie od SM jak radzili ale od blendów aby mieć punkt odniesienia przy SM.
Pewnie jak większość, na początku były podstawki (i są) ale już bardziej świta i czas popróbować coś innego.

Tak więc zapewne skorzystam z możliwości w wątku sample, tudzież porozmawiam z FinestCask aby coś odebrać na miejscu (głównie degustuję w Warszawie) Smile

Pozdrawiam wszystkie miłośniczki i miłośników dobrych trunków Smile
Michal


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - PawelWojcik - 08-24-2018

witaj!
z doswiadczenia: szkoda watroby na blendy. serio. wybieraj "mniej, ale lepiej" rowniez wsrod SM.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - tango - 08-24-2018

Dzięki. Masz absolutną rację, dlatego po spróbowaniu kilku najbardziej popularnych mam już jako tako wyrobione zdanie. I jest różnica jak piszesz - miałem okazję posmakować Glen Keith Distillery Edition - bardzo ciekawa whisky. Teraz w dogodnym momencie otwieram podstawowego Glen Granta Major's Reserve (bo od czegoś trzeba zacząć) i przechodzę na SM Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Barrel Craft Studio - 09-19-2018

Z pewnym opóźnieniem...

Witam.
Na co dzień więcej czasu poświęcam beczkom niż butelkom.
Od pewnego czasu weryfikuję, czy szkocka smakuje najlepiej wśród wrzosów i owiec.
Marcin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - sprzedamwhisky - 10-14-2018

Witam Wszystkich na forum.

Zarejestrowałem się na forum ponieważ posiadam kilka butelek whisky, które chciałbym sprzedać a nie mam pojęcia gdzie mógłbym to zrobićSmile i tak trafiłem tutaj. z tego co już się dowiedziałem to muszę odczekać 30 dni od pierwszego zalogowania żeby móc wystawić swoje ogłoszenie sprzedaży. Tak więc za jakiś czas odezwę się w dziale wymiana lub sprzedamSmile

pozdrawiam


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 10-14-2018

Witaj , na forum. W czasie gdy tak będziesz sobie czekał to może poczytaj forum , może znajdziesz coś ciekawego dla Ciebie. A za miesiąc czekamy na to co tam masz do sprzedania. Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Adrian_zory - 11-17-2018

Witam,
Moje imię zdradza nick i jestem ze śląska. Jestem totalnym świeżakiem w świecie whisky gdyż moja przygoda z tym trunkiem rozpoczęła się od niespełna 4 miesięcy. Miałem wcześniej jedno podejście ( ze 2 lata temu) ale widocznie wtedy jeszcze nie dorosłem do whisky, gdyż nie potrafiłem tego przełknąć. Mimo tak krótkiego czasu udało mi się zgromadzić sporo butelek tj. same bourbony i blendy oraz brandy i jedyny SM Glenfiddich 12 jako podstawka, dzięki której chce dalej zgłębiać temat SM. Wszystkie te trunki smakują mi na czysto, nawet te blendy :lol: Nie ukrywam, że przybyłem tutaj na forum z myślą o kolekcjonowaniu sampli SM i szukaniu swoich smaków Smile Mam nadzieje, że mi w tym pomożecie Wink
Pozdrawiam wszystkich miłośników whisky i tej lepszej i tej gorszej Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 11-17-2018

Witaj Adrian Smile Na dział z samplami widziałem, że już trafiłeś więc obrałeś dobry kurs Smile Smile
Wytrwałości w poszukiwaniu tej jedynej :mrgreen: :mrgreen:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 11-18-2018

Adrian_zory napisał(a):Witam,
Moje imię zdradza nick i jestem ze śląska. Jestem totalnym świeżakiem w świecie whisky gdyż moja przygoda z tym trunkiem rozpoczęła się od niespełna 4 miesięcy. Miałem wcześniej jedno podejście ( ze 2 lata temu) ale widocznie wtedy jeszcze nie dorosłem do whisky, gdyż nie potrafiłem tego przełknąć. Mimo tak krótkiego czasu udało mi się zgromadzić sporo butelek tj. same bourbony i blendy oraz brandy i jedyny SM Glenfiddich 12 jako podstawka, dzięki której chce dalej zgłębiać temat SM. Wszystkie te trunki smakują mi na czysto, nawet te blendy :lol: Nie ukrywam, że przybyłem tutaj na forum z myślą o kolekcjonowaniu sampli SM i szukaniu swoich smaków Smile Mam nadzieje, że mi w tym pomożecie Wink
Pozdrawiam wszystkich miłośników whisky i tej lepszej i tej gorszej Smile

Witamy,

I pojemnych szafek życzymy.