The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - PawelWojcik - 06-06-2018

witamy!
na whisky forach tak ostatnio wieje nuda, ze raczej nie uda Ci sie przeszkadzac Smile
trzymaj tu sie !


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 06-07-2018

PawelWojcik napisał(a):witamy!
na whisky forach tak ostatnio wieje nuda, ze raczej nie uda Ci sie przeszkadzac Smile
trzymaj tu sie !

Witamy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PawelWojcik napisał(a):witamy!
na whisky forach tak ostatnio wieje nuda, ze raczej nie uda Ci sie przeszkadzac Smile
trzymaj tu sie !

Fakt, bywało bardziej biesiadnie Wink ale zawsze można poczytać to co zostało już napisane, jest tego "kilka" stron Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - trzymajtusię i - 06-07-2018

Przybyłem by czytać, choć na początek zrobiłem mały nietakt forumowy i zamiast czytać całe forum przeleciałem wyrwane z kontekstu wszystkie post jednego forumowicza, w następnych dniach obiecuje poprawę czytając całe tematy.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - blackholesun - 07-31-2018

cześć, mieszkam w okolicy Gdyni, powoli odkrywam świat single malt, raczej z preferencją w kierunku sherrybombs Smile
czasami bywam na degustacjach w okolicznym sklepie, zakupiłem też bilet na festiwal w Jastrzębiej Smile

krzysiek


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 07-31-2018

Witamy!

Pij jak najwięcej Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - cubus - 07-31-2018

blackholesun napisał(a):cześć, mieszkam w okolicy Gdyni, powoli odkrywam świat single malt, raczej z preferencją w kierunku sherrybombs Smile
czasami bywam na degustacjach w okolicznym sklepie, zakupiłem też bilet na festiwal w Jastrzębiej Smile

krzysiek
o a skąd dokładnie? Smile W Trójmieście niewiele osób siedzi w temacie a przynajmniej nie widać tego w sieci. Daj znać, może coś ogarniemy razem Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - blackholesun - 08-01-2018

cubus napisał(a):o a skąd dokładnie? Smile W Trójmieście niewiele osób siedzi w temacie a przynajmniej nie widać tego w sieci. Daj znać, może coś ogarniemy razem Smile

cześć, jestem z Dębogórza (między Gdynią a Rumią)
tylko jestem bardzo początkujący, na razie same "podstawki" (to chyba podstawowe wersje, dobrze rozumiem?)


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - cubus - 08-01-2018

blackholesun napisał(a):
cubus napisał(a):o a skąd dokładnie? Smile W Trójmieście niewiele osób siedzi w temacie a przynajmniej nie widać tego w sieci. Daj znać, może coś ogarniemy razem Smile

cześć, jestem z Dębogórza (między Gdynią a Rumią)
tylko jestem bardzo początkujący, na razie same "podstawki" (to chyba podstawowe wersje, dobrze rozumiem?)

ja z Rumi.
podstawki... to najlepszy moment by sięgnąć po coś lepszego Wink Zaglądaj w dział sample. Czasem coś fajnego sampluje to może cos weźmiesz i będzie okazja do spróbowania.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - trzymajtusię i - 08-01-2018

Witaj kolego, pij podstawki jak najdłużej i ciesz się, że ci smakują, spróbuj jak najwięcej, tak byś miał rozeznanie profilowe regionów, destylarni itd a dopiera jak ci się znudzą idź dalej, szkoda tracić tej radości, która już nigdy nie wróci.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - blackholesun - 08-02-2018

trzymajtusię i napisał(a):Witaj kolego, pij podstawki jak najdłużej i ciesz się, że ci smakują, spróbuj jak najwięcej, tak byś miał rozeznanie profilowe regionów, destylarni itd a dopiera jak ci się znudzą idź dalej, szkoda tracić tej radości, która już nigdy nie wróci.

Taki właśnie mam plan, bardzo mnie cieszy, że tyle dobra przede mną do odkrycia Smile