The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - zbiju - 01-25-2017

tomash napisał(a):Jeśli to firma na "ae" a Ty jesteś Marcin to owszem. Cześć! :mrgreen:
wygląda na to, że świat jest cholernie mały Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - AlaneroŁiskacz - 07-05-2017

Cześć wszystkim, mam na imię Alan i pochodzę z Warszawy.

Od paru ładnych lat interesuje się alkoholem ale było to raczej zaciekawienie czysto związane z tworzeniem przeróżnych koktajli, co jednak wymagało ode mnie posiadania w barku paru butelek różnych whisky.
Wszystko się zaczęło od No.7 od Jack Daniel's, potem pojawiła się kolejna butelka innej whisky, następnie kolejna i mając ich już kilkanaście stwierdziłem, że fajnie byłoby poznać się trochę na tym alkoholu a nie pić go z colą , sokami czy innymi tam likierami. No i whisky mnie pochłonęło... taki stan mam od blisko dwóch miesięcy, a dzisiejszego wieczora trafiłem w końcu na Wasze forum ponieważ chciałbym się czegoś dowiedzieć i może trochę przekazać Wam swoich odczuć na temat whiskies, które miałem dotąd przyjemność lub i nie, pić.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 07-06-2017

Witamy, witamy.

Widzę, że jesteś bardzo na początku przygody i mam nadzieję, że szybko nie skończysz Smile
Jeżeli przejrzysz sobie trochę forum to na pewno trafisz na dział samplingowy, w Warszawie z rzeczy dla początkujących często sampluje coś FinestCask. Polecam zajrzeć do jego wątków, można się umówić na odbiór osobisty.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - K@mil - 07-06-2017

Witamy Wink 8-)


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 07-06-2017

serwus , witaj na Forum.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - adalgrim - 10-09-2017

Cześć,

Dzięki Szymonowi W. (nie mam pojęcia jaki masz login tutaj, ale dzięki za link!) trafiłem do Was Smile

Mam na imię Adam i jestem ze śląska (Ruda Śląska). Whisky interesuję się od około 2-3 lat - 2x byłem na festiwalu w JG, w tym roku byłem również na CWF.
Jestem raczej na początku drogi, więc preferuję whisky z Speyside i Highlands Smile

Jestem również chętny na jakieś spotkanie na śląsku Smile

Pozdrawiam!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 10-09-2017

Witamy Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Febe - 12-08-2017

Witam

Jestem fanem bourbonów z okolic Krakowa Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - K@mil - 12-11-2017

Cześć 8-)


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - FeniX - 12-24-2017

Witam wszystkich.

Mam na imię Konrad i jestem z okolic Krakowa.
Jestem jeszcze na początku przygody z whisky ,ale mam nadzieję ,że pomożecie szybko nadrobić
i wtajemniczyć Smile