The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - piotrek4285 - 07-25-2016

Witam Dzień Dobry,
Ja również jestem nowy, i dopiero teraz zobaczyłem jaki cham ze mnie, bo już zacząłem pierwszy sampling a nawet się nie przywitałem. Także naprawiam swój błąd, raz jeszcze siemka jestem Piotr Wink stacjonuję w Piasecznie, aczkolwiek pochodzę z krainy od dawna uważaną za Scyzorów - czyli Kielce, bardziej okolice, bardziej końskieSmile. Ale to i tak nie ważne bo przecież jestem "słoik". Jak ja nie lubię tego określenia, starszy brat się zawsze ze mnie śmieje, a on sam nie lepszy, tzn. lepszy bo słoiki do Norwegi wozi Big Grin
Przygoda z whisky hmmm... od zawsze w zasadzie lubiłem, najpierw piłem tanie blendy, potem 12 letnie blendy aż w końcu zaczerpnąłem więcej wiedzy na ten temat, w niedługim czasie były święta (jakieś tam nie pamiętam już) i w marketach pojawiły się promocje na 10 letnie "singielki" i tak sobie próbowałem, posmakowało - niebo a ziemia porównując do blendów, zacząłem pić tylko single malt. Co do ulubionej to raczej chyba nie mam, szukam ciągle, whisky kupuję często ale rzadkie edycje bądź starsze trunki tak czysto kolekcjonersko ( to mi się wzięło od zbierania monet - numizmatyką też się interesuję ). A tak do picia to raczej nieco tańsze trunki, lubię podstawki z Islay oraz single które leżały po sherry.
Miło mi że się tutaj znalazłem
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam na sampling (już oficjalnie po przywitaniu) Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 07-25-2016

Witaj.

Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - mooka - 08-08-2016

Cześć Wam wszystkim,
Jestem nowy na forum, a single poznaję również od niedawna, chociaż jak to na początku - ambitnie korzystam z okazji i uzbierała mi się niezła kolekcja podstawek, pewnie pomału zacznę sięgać po ciekawsze, ale do tego czasu jeszcze muszę sporo poznać i wyrobić smak Wink mieszkam na Śląsku (ale bywam w Wawie i Wrocku i po Rzeszów) więc jakby był ktoś chętny wymienić się samplami czy informacjami i okazjach w pobliskich sklepach to zapraszam, dajcie też znać jeśli będzie jakaś okazja spotkać się w okolicy i napić czegoś dobrego czy pogadać. Tymczasem miłego tygodnia.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - snooki - 08-09-2016

Witam. Jestem Daria i pozdrawiam serdecznie. Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - wncvirus - 08-09-2016

mooka napisał(a):Cześć Wam wszystkim,
Jestem nowy na forum, a single poznaję również od niedawna, chociaż jak to na początku - ambitnie korzystam z okazji i uzbierała mi się niezła kolekcja podstawek, pewnie pomału zacznę sięgać po ciekawsze, ale do tego czasu jeszcze muszę sporo poznać i wyrobić smak Wink mieszkam na Śląsku (ale bywam w Wawie i Wrocku i po Rzeszów) więc jakby był ktoś chętny wymienić się samplami czy informacjami i okazjach w pobliskich sklepach to zapraszam, dajcie też znać jeśli będzie jakaś okazja spotkać się w okolicy i napić czegoś dobrego czy pogadać. Tymczasem miłego tygodnia.


Witaj,

Fajnie że do nas trafiłeś Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 08-09-2016

mooka napisał(a):Cześć Wam wszystkim,
Jestem nowy na forum, a single poznaję również od niedawna, chociaż jak to na początku - ambitnie korzystam z okazji i uzbierała mi się niezła kolekcja podstawek, pewnie pomału zacznę sięgać po ciekawsze, ale do tego czasu jeszcze muszę sporo poznać i wyrobić smak Wink mieszkam na Śląsku (ale bywam w Wawie i Wrocku i po Rzeszów) więc jakby był ktoś chętny wymienić się samplami czy informacjami i okazjach w pobliskich sklepach to zapraszam, dajcie też znać jeśli będzie jakaś okazja spotkać się w okolicy i napić czegoś dobrego czy pogadać. Tymczasem miłego tygodnia.

Witamy południową siłę Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Tomek B - 08-09-2016

mooka napisał(a):Cześć Wam wszystkim,
Jestem nowy na forum, a single poznaję również od niedawna, chociaż jak to na początku - ambitnie korzystam z okazji i uzbierała mi się niezła kolekcja podstawek, pewnie pomału zacznę sięgać po ciekawsze, ale do tego czasu jeszcze muszę sporo poznać i wyrobić smak Wink mieszkam na Śląsku (ale bywam w Wawie i Wrocku i po Rzeszów) więc jakby był ktoś chętny wymienić się samplami czy informacjami i okazjach w pobliskich sklepach to zapraszam, dajcie też znać jeśli będzie jakaś okazja spotkać się w okolicy i napić czegoś dobrego czy pogadać. Tymczasem miłego tygodnia.
Witamy.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 08-10-2016

Witajcie na Forum.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - zbiju - 10-13-2016

Cześć

Przekopuję się przez forum od dzisiejszego popołudnia :)
Tematem whisky interesuję się od jakiegoś czasu i sprawa nabiera intensywności od jakiegoś roku z hakiem. W domu prawie zawsze jakiś Ardbeg stoi, choć przeważnie jest też coś innego :)
Mieszkam w okolicach Bochni a pracuję w Krakowie.

Pozdrawiam


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - wncvirus - 10-13-2016

zbiju napisał(a):Cześć

Przekopuję się przez forum od dzisiejszego popołudnia Smile
Tematem whisky interesuję się od jakiegoś czasu i sprawa nabiera intensywności od jakiegoś roku z hakiem. W domu prawie zawsze jakiś Ardbeg stoi, choć przeważnie jest też coś innego Smile
Mieszkam w okolicach Bochni a pracuję w Krakowie.

Pozdrawiam


Cześć,

Witaj na forum. Miło że do nas trafiłeś Smile