The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 05-06-2016

Serwus chłopaki Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 05-06-2016

Witajcie na pokładzie 8-)


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - tomek242 - 05-08-2016

Cześć wszystkim!!!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 05-08-2016

Serwus Tomek.
Witaj na forum . Co tam lubisz wlać do kieliszka Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - tomek242 - 05-08-2016

morgan82 napisał(a):Serwus Tomek.
Witaj na forum . Co tam lubisz wlać do kieliszka Smile
Wlewam wiele różnych płynów, bo lubię szukać swoich ulubionych smaków :lol: a szczególnie "rudą na myszach" niezależnie od kontynentu Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - mat - 05-15-2016

Witam,
forum czytam od kilku miesięcy więc pora w końcu się zarejestrować i przywitać.
Zwłaszcza, że zamierzam wziąć udział w samplingu Smile

Moje pierwsze kontakty z single maltami miały miejsce kilka lat temu i od razu czułem, że może mi się spodobać.
Od jakiegoś czasu nieco aktywniej poznaje smaki/regiony/destylarnie i moje fascynacje już zdążyły się zmienić kilkukrotnie Smile Najpierw były to delikatne owocowe klimaty, potem coś z innego bieguna, czyli Islay oczywiście, potem sherry...
Sam jestem ciekaw co będzie dalej i czy ostatecznie kiedyś będę w stanie powiedzieć co jest moim pierwszym wyborem jeśli chodzi o singlemalt whisky.

Oby tylko portfel wytrzymał te eksperymenty, bo szczególnie ostatnich kilka miesięcy było dla niego bolesne Smile

Cześć!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 05-15-2016

Witam mat Smile
Portfel musi sie przyzwyczaić, samplingi to jakieś wyjście choć jak Cubus z Maltheadem coś wyciągną z szafy to też bywa ciekawie Wink Skąd jesteś?


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - mat - 05-15-2016

Jestem z Łodzi, uzupełniłem lokalizację w profilu.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 05-15-2016

ŁDZ rośnie w siłę na forum Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - aguerorafal - 05-15-2016

mat napisał(a):Witam,
forum czytam od kilku miesięcy więc pora w końcu się zarejestrować i przywitać.
Zwłaszcza, że zamierzam wziąć udział w samplingu Smile

Moje pierwsze kontakty z single maltami miały miejsce kilka lat temu i od razu czułem, że może mi się spodobać.
Od jakiegoś czasu nieco aktywniej poznaje smaki/regiony/destylarnie i moje fascynacje już zdążyły się zmienić kilkukrotnie Smile Najpierw były to delikatne owocowe klimaty, potem coś z innego bieguna, czyli Islay oczywiście, potem sherry...
Sam jestem ciekaw co będzie dalej i czy ostatecznie kiedyś będę w stanie powiedzieć co jest moim pierwszym wyborem jeśli chodzi o singlemalt whisky.

Oby tylko portfel wytrzymał te eksperymenty, bo szczególnie ostatnich kilka miesięcy było dla niego bolesne Smile

Cześć!

Witaj na forum.