The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - arecki - 11-20-2013

siemanko Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - yeomann - 11-23-2013

witam serdecznie,jestem nowy:p pozdrawiam z 3city Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - SingleMaltMinisMan - 12-01-2013

Witam serdecznie wszystkich whisky-maniaków,

Mam na imię Adrian i jestem kolekcjonerem miniaturek Szkockich & Japońskich single maltów z Warszawy.
Moja kolekcja na dzień dzisiejszy liczy około 800 Szkotów ( OB ) oraz 180 Japończyków.
Ostatnimi czasy zafascynował mnie świat drammingu , w szczególności mocno torfowe , dymne i morskie trunki z Islay Smile
Mam nadzieję , że dzięki forum zapoznam się z wieloma miłośnikami whisky a moja wiedza powiększy się.

Serdecznie pozdrawiam
Adrian


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 12-01-2013

Witam,
super kolekcja, to jakbyś sobie zaczął popijać jedna dziennie to kilka lat masz z głowy.Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - SingleMaltMinisMan - 12-01-2013

Dziękuje za miłe słowa. Z pewnością tak , ale miniaturki tylko do gabloty , duże natomiast do degustowania Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Czajkus - 12-02-2013

Witam kolegę Smile
To jakiś podział nastąpił w zbieraniu i tato dostał koniaki i bourbony, czy jak?

Pozdrawiam
Czajkus


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Neptune - 12-02-2013

No no, to widzę, że coraz więcej kolekcjonerów miniaturek tu przybywa. Mam nadzieję, że pokażesz swoje zbiory :mrgreen:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Czajkus - 12-02-2013

Przybywa - kilku jeszcze pewnie zawita.
Ja mam bardzo ładną kolekcję, ale Adrian kolekcję ma lepszą i z polskich kolekcjonerów w porównaniu ze światem najlepszą Idea


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - SingleMaltMinisMan - 12-02-2013

Neptune napisał(a):No no, to widzę, że coraz więcej kolekcjonerów miniaturek tu przybywa. Mam nadzieję, że pokażesz swoje zbiory :mrgreen:

Dzięki Panowie za ciepłe słowa Smile
Oczywiście w wolnym czasie i słonecznym dniu postaram się zrobić kilka ogólnych zdjęć i zamieścić na forum.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Moro - 01-20-2014

Witam,
Romek , rocznik 1970 Confusedhock:

Moją przygodę z whisky rozpocząłem jakieś 5 lat temu z Chivas 18 :oops: a moim pierwszym SM był Laga16.
Trochę się zraziłem :mrgreen: ale się nie poddawałem. (W międzyczasie uwielbiam Islaywhisky) Kiedy pobliski Kaufland nie miał już nic dla mnie nowego w swojej ofercie, musiałem sobie poszukać internetowego dealera Big Grin
4 lata temu pierwsza wizyta w Szkocji ... no i się zaczęło kolekcjonowanie. :mrgreen:

To tyle na początek
pozdrawiam