The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Rafal - 02-23-2016

Witajcie

Tematem whisky interesuje się od około roku, podstawowe rozeznanie mam, trochę popróbowałem, trochę poczytałem, sporo na tym forum. Pewnie najczęściej będę odwiedzał dział samplingów, głównie z tego powodu się zarejestrowałem,

pozdrawiam,
Rafał


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - cubus - 02-23-2016

Rafal napisał(a):Witajcie

Tematem whisky interesuje się od około roku, podstawowe rozeznanie mam, trochę popróbowałem, trochę poczytałem, sporo na tym forum. Pewnie najczęściej będę odwiedzał dział samplingów, głównie z tego powodu się zarejestrowałem,

pozdrawiam,
Rafał

Witaj! Od razu mogę zaprosić na swój sampling, który przed chwilą otworzyłem Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 02-23-2016

cubus napisał(a):
Rafal napisał(a):Witajcie

Tematem whisky interesuje się od około roku, podstawowe rozeznanie mam, trochę popróbowałem, trochę poczytałem, sporo na tym forum. Pewnie najczęściej będę odwiedzał dział samplingów, głównie z tego powodu się zarejestrowałem,

pozdrawiam,
Rafał

Witaj! Od razu mogę zaprosić na swój sampling, który przed chwilą otworzyłem Wink


Tu nie ma czasu na "grę wstępną" Big Grin

Witamy! Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Rafal - 02-23-2016

dziękuję, na razie zbyt wyszukane jak dla mnie pozycje, ale obiecuje poprawęSmile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - wncvirus - 02-23-2016

malthead napisał(a):
cubus napisał(a):
Rafal napisał(a):Witajcie

Tematem whisky interesuje się od około roku, podstawowe rozeznanie mam, trochę popróbowałem, trochę poczytałem, sporo na tym forum. Pewnie najczęściej będę odwiedzał dział samplingów, głównie z tego powodu się zarejestrowałem,

pozdrawiam,
Rafał

Witaj! Od razu mogę zaprosić na swój sampling, który przed chwilą otworzyłem Wink


Tu nie ma czasu na "grę wstępną" Big Grin

Witamy! Wink


Hehe życiowe jak i jak najbardziej prawdziwe Smile

Witaj Rafale!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Tomek B - 02-23-2016

Witamy Rafał


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Neptune - 02-23-2016

Witaj Rafale.

Ja na Twoim miejscu bym wziął chociaż Benrinnesa od Bottlersów. Najwyżej otworzysz za rok, ale będziesz żałował jak nie weźmiesz. Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - cubus - 02-23-2016

Neptune napisał(a):Witaj Rafale.

Ja na Twoim miejscu bym wziął chociaż Benrinnesa od Bottlersów. Najwyżej otworzysz za rok, ale będziesz żałował jak nie weźmiesz. Big Grin

Dobrze gada! Smile
Benrinnes 1982 od The Bottlers to whisky wręcz legendarna na tym forum. Samplowana już kilka razy i ten możliwe, że już ostatni raz bo jest coraz droższa. Przemyśl to więc Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 02-23-2016

cubus napisał(a):
Neptune napisał(a):Witaj Rafale.

Ja na Twoim miejscu bym wziął chociaż Benrinnesa od Bottlersów. Najwyżej otworzysz za rok, ale będziesz żałował jak nie weźmiesz. Big Grin

Dobrze gada! Smile
Benrinnes 1982 od The Bottlers to whisky wręcz legendarna na tym forum. Samplowana już kilka razy i ten możliwe, że już ostatni raz bo jest coraz droższa. Przemyśl to więc Wink


Podpisuję się. To legendarna butelka. Będziesz żałował na pewno, więc jak jest szansa, to bierz. Sample są cierpliwe więc poczekają w ciemnej szafce... Wink

Kurcze, że nam nikt tak nie doradzał jak się wtedy te karuizawy, Brory, Port Elleny lały strumieniami Tongue


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 02-23-2016

Witaj imienniku