The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 12-21-2015

Scotch na Whisky napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów.

Starając się połączyć przyjemne z pożytecznym i wykorzystać rodzinne powiązania ze Szkocją oraz możliwość przebywania i w UK i w PL postanowiłem zaoferować miłośnikom whisky możliwość wspólnego zwiedzania destylarni.
Na co dzień staram się "zgłębiać" tajemnice bursztynowego trunku Smile a gdzie on smakuje lepiej jak w Szkocji...
???????????


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Scotch na Whisky - 12-21-2015

morgan82 napisał(a):???????????

takie przywitanie + parę słów o sobie.
A ponieważ dodanie linku wyjaśniającego więcej szczegółów mogłoby być zrozumiane jako reklama, to pozostałem tylko na przywitaniu Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 12-21-2015

Sorki ale odebralem to jako reklame a takich reklam tu nie lubimy :x
Ale witaj na forum. Ale linki reklamy uzgodnij z administracja .


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - surykatka - 12-21-2015

ale to jest właśnie reklama :?


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Tomek - 12-21-2015

I link też jest Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Scotch na Whisky - 12-21-2015

morgan82 napisał(a):Sorki ale odebralem to jako reklame a takich reklam tu nie lubimy :x
Ale witaj na forum. Ale linki reklamy uzgodnij z administracja .

Przed wysłaniem wiadomości, kilka dni temu przesłałem prywatne wiadomości zapytania o możliwość zamieszczenia informacji w sposób akceptowany nich zarówno do admina jak i dwóch moderatorów forum, adresy znalazłem na dole strony . Niestety nie doczekałem się odpowiedzi. Nie zamierzam prowadzić działalności reklamowej - adres w stopce to powszechnie stosowany i zgodny z netykietą sposób prezentacji. Na forum zamierzam udzielać się głównie jako czytelnik korzystając z waszej wiedzy na temat whisky.

Pozdrawiam
Marcin.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - surykatka - 12-21-2015

..ale reklama jest reklamą.. ale cóż nie ja tu rządzę :? .. choć osobiście uważam iż dawno administracja powinna poczynić jasne i czytelne regulacje w tej kwestii żeby nie było nieporozumień


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Scotch na Whisky - 12-21-2015

surykatka napisał(a):..ale reklama jest reklamą.. ale cóż nie ja tu rządzę :? .. choć osobiście uważam iż dawno administracja powinna poczynić jasne i czytelne regulacje w tej kwestii żeby nie było nieporozumień
Aby uniknąć nieporozumień, do czasu ew. zgody admina usuwam więc link z podpisu.
Pozdrawiam


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 12-21-2015

WItamy,

Z powodu natłoku świątecznych wrażeń, z moderatorami nie podjęliśmy jeszce decyzji, dlatego też nie było żadnej odpowiedzi.

Link w stopce pierwotnie został usunięty po 1 poście. Jeśli Twoja działalność na forum będzie prowadzona w taki sam sposób jak każdego forumowicza to administracja nie będzie miała nic przeciwko na reklamownie swojej strony w stopce (dotyczącej wihsky), więc najpierw merytoryczna zawartość, a dopiero później ewentualna reklama.

Musimy się jeszce nad tym poważnie zastanowić, ponieważ link do bloga w stopce, to nie to samo co link do strony na której jest tylko i wyłącznie oferta wyjazdów do Szkocji (w celach zarobkowych)


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Scotch na Whisky - 12-22-2015

Dziękuję za odpowiedź. Podpis zmodyfikowany.